Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék legolcsóbban...

Hol tudnék legolcsóbban labrador retriever kutyakölyköt venni? Körülbelül mennyibe kerülne egy ilyen kutya?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 20:12
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! Én tudok egy fajtiszta 6 hónapos kutyust, kislányt. A gazdája nem tudja ellátni és ha nem kerül szerető gazdihoz, elaltatják. Sűrgősen gazdi kellene neki. Azt hiszem még megvan a kutyus. Ha esetleg érdekel, írj privátot.
2010. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Sajnos kan kutyára lenne szükségem. Nagyon sajnálom, ha 6 hónaposan képesek elaltatni szerencsétlen kutyát, de azért bízom benne, hogy egy ennyire fiatal fajtatiszta kutyát sikerül valahol elhelyezni. Hirdessétek minél több helyen és jelentkeznek a kutyáért!
2010. szept. 17. 23:01
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

21:54

azonnal vedd fel a fajtamentőkkel a kapcsolatot: [link]


Kérdezőnek: a labradorokról annyit kell tudni, hogy a világ legédesebb, legkedvesebb, legszeretnivalóbb kutyái - de itthon a legtöbb szaporitó szemében csak egy kelendőbb árucikk. Kegyetlenül tönkrevágták itthon a fajtát: epilepsziások, bőrbetegek, csipő diszpláziások, némelyik csak külsöre labrador, de agressziv. Ezért nem szabad expresszen, piacon labit (meg semmilyen más fajtát sem) venni.

Ha fajtamentőktől hozol kutyát, ugyan nem garantált hogy egészséges lesz, de megmentettél ezzel 2 kutyát: azt is akit elhoztál és azt is akit be tudnak fogadni a helyére. Vannak nagyon aranyos 2 év körül kanon náluk: Jazz vagy Hádész [link] phpBB3/viewtopic.php?f=5&t=17&sid=fb74703b59e442509c731399122833f2

Nekem mindkét labradorom tőlük van, mindkettő egy éves elmult mikor elhoztam őket. Nem szeretnek kevésbé mint a 120e-ért vett kutyám (ő nem labi, ezért nem mentett kutya).

2010. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket olvasd el, mielőtt kutyát vennél - legyen az labrador vagy bármi:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


És az alapszabály: hogy olcsó húsnak híg a leve, a kutyavásárlásra fokozottan igaz - és mindegy h milyen fajtát választasz.

2010. szept. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
És hangsúlyozom,ez nem kizárólag a labradornál,hanem bármely fajtájú,szaporítótól vett kutyánál igaz.
2010. szept. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
fajtamentőktől. teljesen ingyen.
2010. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

8.22, mennyire borzalmas, amit írtak!!!

Nekem labim van, nem fajtiszta, hanem keverék, de az anyja még törzskönyves labi volt...:) Szerintem jót tett az a kis higítás a kutyám vérének. Semmi baja, 6 éves és a labik összes jótulajdonsága megvan benne. Hihetetlenül okos, barátságos, emberszerető, külsőre is tiszta labrador, szaporítni meg úgysem hagyom (lány), akkor miért ne örülhetnék neki?


Kedves kérdező, hacsak nem akarod kiállításokra hordani a kutyádat, annyi sok eszellős van, amelyiknek a törzskönyves labiját felcsinálja valami jóképű keverék, a kiskutyáktól meg boldogan megválnak akár ingyen...Azok a kiskutyák tök egészségesek, nagyon pofásak, és biztosan remek kutya lesz belőlük!

2010. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Miért nem szeretnél kutyát a fajtamentőktől?


Mert már többen is leírták lehetőségként és nem reagáltál rá.

2010. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Nem akarom kiállításokra vinni és szerintem megfelel majd nekem egy keverék labrador kutya is. Egyik ismerősöméknek labi keverék kutyám van és az összes jó tulajdonsága megvan neki ami számít!(fürge, játékos, ugat, de nem harap, megbízható és még evés közben sem zavarja, ha közel mennek hozzá vagy simogatják..és persze nem fogyaszt sokat.:)
2010. szept. 18. 15:26
 30/30 anonim ***** válasza:
2010. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!