Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya elvesztését hogy lehet...

Kutya elvesztését hogy lehet legkönnyebben feldolgozni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 07:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#9 az olyanok számára kéne betiltani mint te.


Kérdező! Szerintem sehogy sem könnyű! A kutya családtag, éppen ezért borzalmasan fájdalmas tud lenni az elvesztése. Adj időt magadnak, csak az fog segíteni valamennyire.

2022. máj. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

“van baj” meg “be kéne tiltani az állatok kategóriát”


Remélem csak trollok vagytok.

2022. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű. A "gyászmunkát el kell végezni". Sírjál bátran, ha segít vágj földhöz pár tányért. Nekem sokat segített, hogy megírtam Zorró búcsúját:

[link]

Egy másik kutya, vagy macska nagyon sokat segít (de csak, ha már készen vagy rá). Beszélj róla olyanokkal, akik megértik a problémát. Nem lesz egyszerű, de ha nem fojtod magadba a bánatod, akkor túl leszel rajta.

2022. máj. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

#13

Sírok. Nagyon fájnak a soraid.

2022. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
15 éve halt meg a kutyám. Péntek 13 előtt egy nappal. Ki mondta hogy fel tudtam dolgozni ? Én az állatokat alapból többre tartom az embereknél, főleg ha az enyémről van szó
2022. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy bármilyen más gyászt.

Nem lesz már ugyanolyan, de amikor belevágtunk, tudtuk, hogy rövidebb az életük, mint szeretnénk. Kicsit talán könnyebb az elfogadás, ha szép kort ér meg, de akkor is borzalmas.

A továbblépés, ami ki tud rángatni, egy másik kutya. Attól még eszedbe fog jutni a veszteség, de mellette lefoglal és megadja azt a fajta örömet, amit elvesztettél.

2022. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
38%
Tekints lehetosegnek: egy uj kutya var vhol rad,hogy az eleted tarsa legen! Azonnal kezd nezdlodni .
2022. máj. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!