Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez a hírhez és...

Mit szóltok ehhez a hírhez és képgalériához?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 17. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

szegényke.. vajon meddig lehetett beszorulva? remélem valaki örökbefogadja :)

azt pedig nem értem, hogy hogy kerülhetett kanna közelébe, hogyha kóbor..

2010. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
mit szólnék? Sajnálom őt, remélem nem lett komoly baja, nyilván kíváncsiságból beledugta a fejét, csak nem tudta kihúzni.
2010. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
van gazdája a kutyusnak, ők szóltak a tűzoltóknak.
2010. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

LOL:)


Edes kis aranyos cukorfalat bogarka legszivesebben megsimogatnam az edes kis pofajat:)


Sajnos ok nem tudjak, hogy mennyi veszely leselkedik rajuk es a gazdi se lehet ott napi 14 oraban mellettuk ez az eset szerencsesen vegzodott, de az a pofa ami ott volt profilbol valamelik kepen meg a fooldalon hat nagyon aranyos:)


En szeretem az embereket es az allatokat is, es meg kell retnunk mi vagunk a felelossek ezekrt a termetmenyekert

2010. szept. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hmm,kis butus. :) Az a szerencse,hogy nem lett semmi baja és láthatólag picit megijedt,de megvan,semmi baja. :)
2010. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van gazdija a kutyusnak, hiszen az szólt a tűzoltóknak. Nem is akármilyen gazdija lehet, mert ezért a tűzoltók felszámolják a 10-15ezer forintos kiszállási díjat, mert emberélet nem forgott kockán.


De a kutyus akkor is olyan cukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

2010. szept. 18. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Tevedes ezert nem szamlaznak a tuzoltok szoval ha valaki ilyet tapasztal es fel az anyagiaktol nehogy ezert ne hivjon segitseget!!!!!


Allatmentest vegrehajtanak nem szamlaznak egyedul ha szandekosan valaki rossza akarttal csinal valamit akkor van szamlazas vaklarma, hidmaszas stb. a vizszivatas meg viharkaroknal elofordulhat, hogy csak koltsegterites elleneben vonulnak ki vagy ha mar kint vannak akkor megmondjak, hogy csak igy vallaljak stb. de a tuzltok tobbsege is allatbarat szoval megfogjak menteni az allatot!!!


A hir kicsit reszletesebben:


A tűzoltóság ügyeletére egy kétségbeesett férfi és egy síró kislány lépett be segítséget kérve, akik elmondták, hogy a család kutyája beledugta a fejét egy kannába, és nem tudják kihúzni belőle.

A Sugár utcában az erősen kifáradt ebre a bokrok tövében találtak rá a tűzoltók, akik először a kanna alját vágták le, hogy láthassák az állatot. A kutya fejét azonban ezután sem lehetett kihúzni, ezért tovább bontották a kannát, amelyet csak így tudtak az állat fejéről lefejteni.

A Dani nevű kutyának az ijedtségen kívül nem esett baja.

A kutyusról és a mentésről még több képet a Lánglovagok.hu tűzoltóportálon találsz. (Lánglovagok hírügynökség)

2010. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az infót! Én tényleg úgy tudtam, hogy ezért számláznak, bár engem olyan téren nem érint, hogy én akármennyit kifizetnék az állatkáimért, ha arra kerülne a sor. Tehát biztosan kérnék segítséget. Azért tényleg köszi!


Dani akkor is olyan nagyon cukiiiii!

2010. szept. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!