Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiskutya szabad igyon tejet?

Egy kiskutya szabad igyon tejet?

Figyelt kérdés
Nem lessz ferges tole? Adhatok neki?
2010. szept. 18. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad igyon tehéntejet. Szabad igyon kecsketejet vagy a kutyamama tejét. Férges a férgektől lesz, tejtől nem. Az állatorvostól kérj féregtelenítő tablettát.
2010. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Ne ne adj neki,hasmenést okoz!

Van kutyáknak való tejpor amit a vízzel kell összekeverni,hát nem tudom,hogy értelme van-e vagy bármi,de az biztosjobb,hisz kutyáknak találték ki :)

2010. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Azt nem hinném mondjul, hogy a mű hasznosabb lenne az eredtinél... Adhatsz neki tejet, csak forrald fel. Eddig se volt baja a kiskutyának, sőt a kisgyereknek se a tejtől. Pedig régen is a legtöbb baba és kiskutya tejből készült ételeket kapott.
2010. szept. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Más az étel és más magában.

Én kisgyerekként tatám jovóltából tejallergiás lettem mivel itatta velem a tejet,hogy ő is ezen nőtt fel (közben nem) és mai felnőtt fejjel még mindig tejallergiám van meg tojás,elhiheted nem túl könnyű így élni!!!!

És a kutyának meg az embernek nem kell összehasonlitania a szervezetét,elmondom,hogy te is MŰ dolgokon élsz hacsak nem MINDENT otthon csinálsz ha otthon szeded le a zöldséget,ha otthon fejed a tehenet,ha otthon vágájtok le a disznó és csináltok kolbász-szallonát,ha a tejfölt is te csinálod és sotolhatnám még ha nem ígyvana kkor te us mű dolgon élsz,és pont ezért se kéne a "bezzeg régen is ezen éltek" szöveget mondani,mert régen ezen éltek,de régen nem mentek be a Tescoba és egyéb helyekre vásárolni és ezen több órátlehetne vitatkozni,szerintem.


Nem kell neki tejet adni.Amennyi tejre szüksége volt már emgkapta az anyjától!


Kérdező:

[link]


A tej nem jó a kutyának. Legtöbbször hasmenést okoz, ne adjunk tejet neki! A tiszta víz a legideálisabb folyadék számára, amibe csepegtethetünk kutyáknak való Béres cseppet.


Ha a száraztápot akarsz benne áztatni akkor minden féleképpen csak vízben ázztasd be!

Valoszinűleg elválasztás után minimális mennyiségben kaphat a kutya tejet,de ha hasmenést fog nála kválltani akor hanyagold!

2010. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szabadnio szabad ha nem akarod hogy a kutyusod beteg legyen.amugy meg én adok neki tehén tejet és semmi baja sincs tőle mert a dokitól kértem egy vizsgálatot hogy nem e laktoz érzékeny a kutyám és nem az ezért csak szoktatás kérdése is de valamelyik kutya laktoz érzékeny ezért nem szabad neki tejet adni.amugy meg nem a tejtől lesz férges.
2010. szept. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy csak természetes kaját eszek, de azért beláthatod, hogy jobb az eredeti, mint a tápozott, adalékanyagos étel, amibe ki tudja, mi van. Gondolom te is szívesebben eszel egy bio gyümölcsöt, mint egy feltápozottat. Ha nem érzékeny rá a kutya, ihat tejet.
2010. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

bio gyümölcs??

Ugyan már!!

És miért hasonlitod az emebr és a kutya szervezetét össze??Mikor nincs túl nagy hasonlóság közöttük.

És kétlemhogy egy jó nevű 80%húst tartalmazó kutyatáp cége kutyának alkalmatlan anyagokból állít elő tejport és nem véletlen találtak ki kutyának valót,de mindegy.

2010. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
A tehén se véletlenül ad tejet. Ja, nem a fővárosban, vagy egy nagyvárosban lakom. Nálünk van jó nagy kert, és sok gyümölcsfa, amelyiket mégcsak nem is permetezzük. Ezt a dolgot hasonlatképpen hoztam fel, és nem akarok vitatkozni. A kérdező kérdezett, én válaszoltam. Nem kérdőjeleztem meg a kutyatápot, csak elmondtam a véleményem, hogy szerintem a természetes jobb. Ahogy ti is elmondtátok a véleményeteket. Szerintem itt fejezzük be!
2010. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
eis qurva okos vagy...bio gyümölcs..xDDD
2010. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
en ugy hallotam hogynem szabad adni neki tejet,mert attol beteg lessz....de van egy kismacskank is itthol..es neki volt kiteve tej..es a kutya veletlenul ivott belole..es szereti nagyon...de maskor nem adtam..igy ritkan ihat kicsit?
2010. szept. 20. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!