Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatók Budapesten...

Kutyasétáltatók Budapesten kistestű kutyáknak?

Figyelt kérdés
Az Ajtósi élményparkról, Albert utcai kutyafuttatóról és a Budafok-Tétényen nyílt kutyafuttatókról tudok, de ezeken kívül nincs lehetőség máshol külön futtatni a kistestű kutyákat? XIII. kerületben érdekelne legjobban, de a legtöbbet már megnéztem ott és nem volt külön.:( (Igen, tudom a nagyok is játszhatnak velük, stb, de az én kiskutyám pl. sokkal feszültebb nagykutyák körül és fél tőlük, én is nyugodtabb vagyok, amikor kicsikkel van.)

#Budapest kutyafuttato #Kistestu kutyasetaltato #Kistestu kutyafuttato
2022. máj. 31. 10:12
 1/1 anonim ***** válasza:

XIII-tól messze van, de a Bikás parknál lévő két futtatóból a kórházhoz közelebbi nem hivatalosan kistestű kutyáknak van. Kiírva nincs, de engem már morogtak meg miatta, hogy minek mentünk be nagy kutyával. A többiek mondták utólag, hogy szokásjog.

Az más tészta, hogy 1) nincs kiírva 2) mielőtt bementünk, megkérdeztem az ott lévőktől, hogy mehetünk-e 3) volt bent pl. vizsla is 4) a másik futtató elég pocsolyás volt 5) ott nem is volt bent senki, szóval bajosan játszott volna más kutyákkal az enyém (magányos játékra ott a kert).


Esetleg kereshetsz olyan futtatókat, amik paneles részen vannak. Ott általában felülreprezentáltak a kicsi kutyák. Legalábbis nekem úgy tűnik ;). Aztán olyan is lehet, ahol szokásjog alapon pl. 7-8 között kiskutyák vannak. Esetleg némelyik kutyasuliban van felügyelt futtató, ott is lehet, hogy külön vannak a kicsik a nagyoktól. Nem tudom, csak egy ötlet.

2022. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!