Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pici kölyökkutyának rámpa...

Pici kölyökkutyának rámpa vagy lépcső jobb?

Figyelt kérdés
2022. jún. 4. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es Ezt miből állapítottad meg Sherlock? :D Te képviseled a komplett társadalmat? Pont leszarom mi hihető neked, mi nem. Egyébiránt ha az egész társadalom ilyen lenne, mint te, akkor nem is csoda, ha egy kutyás nem akar beilleszkedni, és inkább marad az állatok társaságánál.

Nem vagyok köteles azokkal jópofizni, akiket nem találok rá érdemesnek, és pont. De itt most nem ez a téma, hanem a rámpa vs. lépcső, amit te elvittél személyeskedésbe, és a kutyások sértegetésébe. Talán te vagy, aki nem tud beilleszkedni... :)

2022. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
11-eske Már az első mondatodat durva sértéssel kezdted, és te beszélsz szeméyleskedésről? Olvasd már vissza mit íyrtál és miylen stílusban mielőtt másfölött próbálsz pálcát törni.
2022. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha 1-2 hónap múlva már el sem bírod, akkor szerintem felesleges bármelyik, már most sem lehet kicsi :D vagy extrém gyenge vagy, vagy mi a helyzet? Mekkora, milyen fajta a kutya? Mert ha 1 hónap múlva 25 kg lesz akkor értem hogy nem bírod el, de akkor már most sem pici kölyökkutya :D
2022. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Német juhász. Nemrég műtöttek, nem nagyon emelgethetek. Idős ember vagyok. 2 hónapos. De miért is felesleges? Kinti-benti kutya lesz, és sokszor fog lejárni.
2022. jún. 5. 12:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor marad a rámpa. De annak használatára meg kell tanítanod. nem kevés idő. Neki tök mindegy hol jön-megy.
2022. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!