Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor is lehetek jó kutyakikép...

Akkor is lehetek jó kutyakiképző, ha nem szívtam magamba már az anyatejjel a kutyákkal foglalkozás művészetét?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy a legtöbb magyarországi kutyatréner kb. kisiskolás kora óta foglalkozik kutyákkal.

Vajon akkor is lehetek ebben jó szakember, ha huszonéves koromban kezdek el igazán kutyákkal foglalkozni?



2022. jún. 6. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm akar menni valami kutyakiképző-tanfolyamra, ott előfeltétel, hogy legyen egy BH vizsgás kutyád.
2022. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
És a BH még a nagyon alap szint. A kiképzésben való jártasságot az még nem mutatja meg. Azt bármelyik alap szinten nevelt kutyával meg lehet csinálni jó minősítésre 2-3 hét felkészüléssel.
2022. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
75%
Akihez én járok most kutyasuliba, neki vak kutyája van, közel sem tökéletes, de nekem pont az a szimpatikus, hogy nem mutatja kifelé a tökéletesség látszatát, és tudja, milyen problémák fordulhatnak elő, amiket korrigálni kell, nekem az utcáról mentett kutyámnál is vannak visszamaradt félelmi reakciók, amiket korrigálnom kell, és ehhez nekem pont egy ilyen oktatóra volt szükségem, aki megjárta ugyanezeket a dolgokat, amikkel én küzdök, és ebben van tapasztalata, nem olyan, mint azok, akik megvették a szuperkölyköt a tenyésztőtől, és a kutyarehabilitációról max. olvastak.
2022. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Persze. Ha ugyan úgy tudsz bánni egy kutyussal, tudod tanítani őket, akkor ugyan olyan jó lehetsz.
2022. jún. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!