Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknél bemehet a kutya a...

Akiknél bemehet a kutya a lakásba, hogy mossátok meg a tappancsát?

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 06:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Sima vizes ronggyal megtöröljük, ha nagyon vizes és sáros akkor be a kádba és zuhany. De volt már hogy egy lavórba raktam vizet és belelógatta a mancsát.
2022. jún. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanaz, mint 1#, vagy nagyobb befottes uvegbe engedek vizet es abba belemartja, aztan megtorlom.
2022. jún. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Kertes házban lakunk, három kutyánk van, bejöhetnek a házba és leginkább sehogy sem mossuk meg a talpukat, ha sáros/vizes idő van, akkor persze megtöröljük vagy sima vízzel lemossuk. Jó időben én is sokat mászkálok mezítláb az udvaron és még élek :) Nem csak napi 3x mennek ki, mint az átlag panel kutyák és így egész nap talpat moshatnék.
2022. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Állat mellé javallott rgy robotporszívó
2022. jún. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
4 emeletes panelban lakunk és nálunk a kukatároló mellett van csap. Vettem hozzá slagot, úgyh ott lemosom neki vízzel alaposan, mire felérünk már száraz is.
2022. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
5ös, nekünk macskánk van. Nem csak a sár miatt érdemes, de vedlik is... A kutya is.
2022. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
92%
Igen . Ano nem mostuk ,csak ha saras lett . Most ,hogy van egy baba is a csalàdban sokkal jobban odafigyelünk erre ,szòval minden séta utàn mancsmosàs . :)
2022. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Sose szoktuk mosni a lábát. Mindenhol kő van, ahol meg nincs oda nem mehet be. Kinti-benti kutya, össze vissza járkál. Nincs arra kapacitásom, hogy napjában 20x megmossam a lábát és arra figyeljek mikor jön be. Naponta 1x felmosok és ennyi.
2022. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Előszobában van a száradási zóna, a nagyon nagy szutykot szoktam egy törcsivel letörölni az ajtóban, amúgy nem vizezem őket, örülök, ha szárazak 😄. Száradás után a kosz lepotyog, felporszívózom oszt jóvilág.
2022. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem mossuk a tappancsat. A lakasban nagxobb a kosz.
2022. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!