Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes kiskutyát hogy kell...

6 hetes kiskutyát hogy kell táplálni, ha az anyja már nem foglalkozik vele? elméleti kérdés

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Meg kell mutatni az elméleti állatorvosnak, úgy is kellenek oltások, akkor már az etetésről is tud tanácsot adni
2022. jún. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Ennyi idősen már kéne ennie, Royal Canin puppy starter egy kis tejpótlóval ízesítve, áztatva mehetne neki, ha nagyon nem akar még enni, akkor turmixolva fecskendőből kell neki adni.
2022. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

'90-es évek végén, '00-es évek elején, én anno találtam az árokparton két kidobott kiskutyát, a szemük talán már ki volt nyílva de nagyon aprók voltak.


Volt kecskénk, "világi" tudás - és főképp pénz - híján a frissen fejt tejet adtam nekik cumisüvegből. Csak az egyik növögetett, fejlődött, a másik elmaradt valamiért, később sajnos el is pusztult egyik reggelre. Nagyon sajnáltam...


A másik növögetett, de nem nőtt meg nagyra. Valamilyen kistestű keverék volt. Sétálni is vittem később, úgy húzott mint egy nagyobb kutya, tehát erő volt benne, nagyon ragaszkodó volt, szeretett.


De sajnos ha jól emlékszem második évesen ez is elpusztult, nem tartózkodtam otthon tanulmányok miatt, mibe nem tudom már.


Nyilván oltást féreghajtót stb. nem kapott. Akár kullancs is lehetett.

2022. jún. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert az anyatejben vannak a dolgok amitől kialakul a védettség
2022. jún. 8. 08:29
 5/6 A kérdező kommentje:
a kecske tej nem jó
2022. jún. 8. 08:29
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Már az első elméleti oltását meg kellett volna kapnia. És elméleti tápszert is kapnia kellene.

Az elméleti szaporítónak meg nem kellene kutyát tartania...

2022. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!