Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyatáp ajánlott egy...

Milyen kutyatáp ajánlott egy kb 6 hetes amerikai Akita kutyának ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy leválasztották-e már az anyjáról a kutyust, és ha igen, az milyen módon, hogyan történt.
2021. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen még az átállás időszakában van, ilyenkor még a testvéreivel, az anyja mellett van. Junior kutyatápból annyi, amennyi az eledel etetési útmutatóján van
2021. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mivel már a kutya nálam van, így le van választva. Viszont azt nem tudom milyen táp lenne a megfelelő, az állatorvos azt mondta, "junior prémium" gondoltam megkerdem hátha van tapasztalat valakinek, hogy konkrétan milyen eledelt kaphat?
2021. dec. 28. 17:05
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok az újabb szapis kutyához. 6 hetesen leválasztani..
2021. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen erre általános szabály, a leválasztás és annak körülményei azért lettek volna érdekesek, hogy szükséges-e bármilyen mennyiségben pótolni azokat a tápanyagokat és vitaminokat amiket alapvetően az anyatejből kellene (kellett volna) megkapjon a kutyus. De ha látta orvos akkor vélhetően rendben van, csak azért volt furcsa, mert én személy szerint még olyan tenyésztővel nem találkoztam, aki 8 hetes kora előtt odaadta a kutyát.


Az a lényeg, hogy valamilyen prémium minőségű tápot kapjon a kutyus, a Brit, Wolf of Wilderness, N and D, Hills, ár érték arányban mindegyik elég jó, a legjobb talán az Orijen Regional Red, én azzal etetek, az bármilyen fajta kutyának, minden életszakaszban adható.


Amitől a helyedben tartózkodnék, az a Royal Canin.

2021. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót
2021. dec. 28. 17:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a szaporító 5 hetesen kiadta a kutyát karácsonyi ajándéknak. :(
2021. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom milyen idős lehet... Elmondása szerint 8 hetes, viszont100% hogy nem 8 hetes, az állatorvos is megerősítette ezt a tényt
2021. dec. 28. 17:49
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
8 hetes kor előtt elválasztani állatkínzás! Gratulálok, hogy így állsz hozzá a kiskutyához. Inkább keress neki egy normális helyet, ha te ennyire sem vagy képes felelős lenni! Ha már rögtön komoly állatkínzással indítasz!
2021. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy állatkínzásnak számít, de megyek akkor keresek "egy normális helyet" neki
2021. dec. 29. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!