Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Abban kérném a segítségeteket...

Abban kérném a segítségeteket h van egy sicu kiskutyám.hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
10 hetes a kiskutyam. Az a baj h két műszakban dolgozok. Reggel 6-tól 2ig 2-től 10-ig. És ez váltakozik a héten belul. Nem tudom h etessem így milyen időközönként adjak neki enni?
2022. jún. 10. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Minek kellett nektek kutya, divatból??
2022. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Jelenleg reggel és este adj neki enni. Pontos időpontokat nem kell tartani. Néha kap reggel 5-kor, máskor reggel 7-kor.
2022. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idősen még napi hàromszor kellene ennie.
2022. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napi 3x kéne neki enni adni, de egyáltalán minek kellett neked kutya, főleg ilyen kicsi kölyök? Egyáltalán nem tudsz vele foglalkozni, még szobatisztaságra sem fogod tudni szoktatni. Szenvedni fog melletted, és te is szenvedni fogsz tőle, hiszen lesz egy szocializálatlan, neveletlen kutyád. Ráadásul gondolom szapis keverék.
2022. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy héten kettő három de olykor négy szabadnapom is van .Amikor csak tudok vele vagyok! Játszok vele tanitgatom, szeretem, figyelek rá nagyon! 13 éve vágytam egy ilyen kiskutyára és még így is megfogok mindent tenni ami csak tőlem telik.. es nem nem szaporítótól van!!!
2022. jún. 11. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!