Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Nagyon kéne a segítségete...

Évi1128 kérdése:

SOS! Nagyon kéne a segítségetek, rá kell vennem a szüleimet, hogy ne költözzünk el. Ha elköltözünk abba én bele halok, mert itt van a kutyám és őt mindennél jobban szeretem. Kérlek titeket hogyan űzzem el innen az érdeklődőket?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne pár tipp arra is , hogy anyuékat , hogy vegyem rá arra , hogy itt maradjunk. A kutyám a családtagom és ha elveszítem abba én bele fogok halni. Ez olyan , mintha az pl.: az anyukádat vagy nem tudom kit veszítenél el.

2016. febr. 15. 20:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nagyon kérlek titeket , hogy normális válaszokat adjatok. Előre is köszi.
2016. febr. 15. 20:20
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Megértem az érzelmeidet, de ha a szüleid költözni akarnak, annak biztosan megvan az oka, és nem tudod őket lebeszélni.

Viszont: miért nem viszitek a kutyádat is magatokkal? Mi lesz vele?

2016. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég kevés információ. A kutyát nem tudjátok magatokkal vinni?
2016. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
A költözés miért egyenlő a kutya elveszítésével? Egy családtagot nem dobunk csak úgy el...
2016. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Sajnos nem fogod tudni lebeszélni őket, az érdeklődőket meg pláne ne zaklasd, mert nagyon rosszul járhatsz.


A kutyát nem tudjátok magatokkal vinni?


Az a lehetőség jutott még eszembe, hogy valaki ismerős ideiglenesen vigyáz rá, aztán ha megismerkedtek egy kedves szomszéddal akinek kutyára van szüksége, akkor esetleg vigyázhatna ő rá - minden nap láthatnád, és valószínűleg gondozhatod is.

2016. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Hát azért nem biztos hogy elvihetem mert lehet hogy lakásba költözünk.
2016. febr. 15. 23:11
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Sokan tartanak panelban kutyát. Napi 3-4 sétával a legtöbb kutya boldogan él lakásban. Milyen fajta kutyád van?
2016. febr. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Most komolyan 3-4 séta hogy fér bele a dolgos hétköznapokba?
2016. febr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: reggel egy gyors eü séta, munka után egy hosszabb, ahol lehet szaladgálni, játszani stb utána még 1-2 eü séta. Ez átlagos beosztás mellett simán kivitelezhető.
2016. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Vigyétek magatokkal!


Napi 3 sétával minden kutya vígan el van.


Én reggel fél 8 körül leviszem őket 10 percre, délután 4-fél 5 körül kb 1 órát lent vagyunk,nagyon jó időben többet.


Este meg 10-20 perces séta.


Hétvégén meg 2-3 órákat is kint vagyunk jó időben a parkban.Illetve minden séta hosszabb.


Meg lehet oldani.Tény,hogy kis rendszert megkövetel ha vki lakásban tartja a kutyáját.De nem lehetetlen.

2016. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!