Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miből mennyit adjak neki? 27...

Miből mennyit adjak neki? 27 kg Pitbull etetésében szeretném a segítségetek kérni. B. A. R. F.

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a helyzet, hogy szeretnék áttérni a B.A.R.F. etetésre, de nem tudom pontosan, miből mennyit adjak neki.(húsos-csont, zöldség-gyümölcs illetve a hús), Ha valaki letudná vezetni nekem hogy miből mennyit adjak azt nagyon szépen megköszönném, nagy segítség lenne. Köszönöm előre is. :)

#etetés #pitbull #B.A.R.F. -étrend #étrend táblázat #etetési táblázat
2016. márc. 31. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A napi adag a kutya testsúlyának 2-4%-a, ezt ki kell sakkozni, hogy melyiknek menni kell, általában 2,5-ről érdemes indulni, aktív kutyánál 3-ról, aztán igazítani, ha fogy vagy hízik.

A napi kaja összetétele alapvetően 40% csontos hús, 30% csont nélküli hús és 30% reszelt/turmixolt zöldség.

2016. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Esetleg abban tudnál segíteni, hogy milyen idős korba érdemes csináltatni neki súlyhámot ?
2016. márc. 31. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát kb. egy éves kor fölött már nem nő a kutya, de szélesedik, meg ugye az edzéstől is "emberesedik". Szerintem írj rá arra, akivel csináltatni akarod, ő tudja, hogy mennyi változást visel el egy ilyen hám.
2016. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat, persze aki készíti tőle is megkérdeztem csak sajnos még nem jött rá válasz egyenlőre azért kérdeztem meg itt is hátha megoszlik a vélemény.
2016. ápr. 1. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!