Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős kutyám érintésre hideg,...

Idős kutyám érintésre hideg, de jó kedvű. Éjjel azt hittem meghalt. Közeledik az út vége?

Figyelt kérdés

Éjjel felébredtem valamiért, a kutya az ágy mellett feküdt a szőnyegen. Meg is lepett, mert általában a fekhelyében alszik. Ahogy megsimogattam, hideg volt a teste és nem reagált semmire, hiába ébrezgettem, azt se láttam, hogy lélegezne, pedig nagyon néztem a mellkasát. Komolyan azt hittem örökre elaludt, mert ahogy megmozdítottam egészen merev volt, nem mozdult. Utána nem sokkal vett egy nagy levegőt és pózt váltott, de elég furcsa volt.


Egyébként minden rendben vele, már keveset sétál és lassan, de eszik, iszik és jön simogatásért is. Látása romlik, fogai kiestek, ezt leszámítva jól van. Általában nem érzem hidegnek, de most éjjel kimondottan az volt. 14 éves.



2022. jún. 11. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Takard be ilyenkor puha pléddel.
2022. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben elvinném orvoshoz. Az alacsonyabb testhő, vagy ha furábban veszi a levegőt akár keringési problémára is utalhat, ami ebben a korban nem meglepő. Kérnék a helyedben egy vizsgálatot, és a továbbiakat mindenképpen a dokival konzultálnám meg.
2022. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!