Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem szállt le az egyik here....

Nem szállt le az egyik here. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egy 7 hónapos kiskutyáról lenne szó. Csak az egyik here szállt le. A másik látszódik, hogy fent maradt a pénisz mellet a "hasüregben". Olvasgattam utána, de gondoltam rákérdezek itt is. Jól olvastam, hogy amikor az egyik herét eltávolítják, akkor az egészségeset is? Illetve, hogy akkor így ivartalanítva is lesz? Valaki segítsen, mert sok a kérdőjel még a fejemben

2022. jún. 13. 17:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Milyen korban ajánlott/kell műtétre vinni?
2022. jún. 13. 17:31
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Már viheted is ivartalanítani. Mindkét herét eltávolítják.
2022. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A leszállt, egészséges herét nem feltétlen kell kivenni, de a kutyád így sem kiállításon, sem tenyésztésben, sem adott magas szintű tenyészértéket mérő versenyeken nem vehet részt. Egyszóval kár lenne ivarosan hagyni.
2022. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp ivartalanítani akarjuk. Nem fogunk mi versenyekre járkálni vele :D Köszönöm szépen!
2022. jún. 13. 22:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Ivartalanítás minél előbb igazából.


Hasüregben csak elrákosodik.

2022. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Azt mondta az állatorvos, hogy 2-3 évig még bőven van időnk. De szeretnénk minél hamarabb.
2022. jún. 15. 06:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi idős kutyát fogadtunk be, akinél ez van. Neki sajnos daganatos lett, hatalmas dudor van a hasán, bár szerencsére nem fáj neki. Az ő korában mi a műtéten is vacillálunk, nem tudjuk, mivel jár jobban. Fiatal kutya esetében mindenképp a műtétet választanám, megelőzve a bajt.
2022. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!