Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8hónapos Yorkim egyik heréje...

Hekibaby kérdése:

8hónapos Yorkim egyik heréje kicsit furi a számomra, mintha valami nőtt volna rá! Hasonló tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Ahogy tapogattam a felsőrészén úgy éreztem mintha külön álló lenne mintha a heréjétől külön állna valami, alul pedig egybe van a heréjével!A heréjének a mérete viszont normális, nincs rajta semmi változás. Szerintetek ez mi lehet, vagy mitől lehet? Fájni nem fáj neki. Ha változást észlelek azonnal doki, egyenlőre csak megfigyelem.. valakinek esetleg hasonló tapasztalat? Egyébként egészséges a törpe, mindkét heréje leszállt, csak épp sokszor használja a cerkáját.

2012. aug. 24. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Lehet a mellék heréje? a kutyáknak is van?
2012. aug. 24. 15:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt kifejtenéd?

"sokszor használja a cerkáját"

2012. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van egy oroszlánja :D amolyan barátnő féle :D akit sokszor kezelget, tehát a maga módján szexuális életet él :)
2012. aug. 24. 15:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami tegyük hozzá nagyon nem jó. Fizikailag sem jó a kutyának, de egy normális falkasorrendbe sem fér bele.
2012. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hatalmas mozgás igénye van, a párnámat meg azért inkább ne kenje össze.. szerintem.. :S igazi örökmozgó, nappal csak fekszik ebbe a nagy melegbe, este pedig már nem tudom levinni mikor jobb idő van sokáig futtatni.. Szerintem úgyis ivartalanítás lesz a vége csak még nem most.. Esetleg a kérdésemre van tipped?
2012. aug. 24. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
A mozgásigényhez semmi köze az állandó hágásnak. A hágás a tiszteletlenség jele.
2012. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!