Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megmérgezték mult héten a...

Megmérgezték mult héten a szomszédunk szobakutyáját! Nekem is van kettő, most a mi udvarunkban találtam (összetaposva,szerintem mi voltunk) egy kis piros zselés anyagot, benne hungarocellgolyókkal. Láttatok már ilyet? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
mi lehet ez?gondolom az én kutyáimat is ki akarják nyírni.de kit zavarnak?még szerencse,hogy észrevettem.
2008. dec. 19. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem a kiskutyátokat ne nagyon engedd ki, vagy fokozatosan ellenőrizd az udvart. Ha mégis kiengeded vigyázz rá. Az orvos talán tud adni valami gyógyszert rá, ha elmész hoozzá
2008. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
multhét óta mindig kimegyek velük,de mostmár sötétbe se engedem ki őket.remélem,hogy nem ettek belőle.milyen már,hogy az ember a saját udvarára se engedheti ki a kutyáját!és nem tudom mi okuk lehet rá,mert alig vannak kint,nem ugatnak,nem szöknek el.nem tudom kinek fájhat hogy van két szép kiskutyám.lehet hogy az irigység,gonoszság?elég drágák is,lehet ezért baj másnak?nem tudom.de nekem ők ketten az életeim!!!
2008. dec. 19. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dobtad még ki, akkor vidd el egy jó állatorvoshoz, hátha felismeri mi az és tud tanácsot adni, mit csinálj. Mármint azon kívül, hogy orvoshoz viszed őket. Én lehet, hogy K-vitamint is feliratnék vele, biztos ami fix alapon.
2008. dec. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Egyszer mi is találtunk egy fura csontot, de a kutyám csak kerülgette nem ette meg szerintem érezte! Ha okos kutyád van akkor talán nem eszik meg mindent amit talál, de azért ellenörizd a terepet!:) Puszi a kutyuknak! Imádom őket:)
2008. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jujj, ez nem semmi =S

mindenképpen vidd el az állatorvoshoz a kutyád, meg azt amit találtál!


Amhie

2008. dec. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is irass fel K vitamint a biztonság kedvéért. Lehet, hogy furán hangzik de ha van ismerősöd akinek örző-védő jellegű, kutyája van költöztesd be magadhoz, azonnal kiszúrja a rossz szándékot. Ha kerítésen keresztül nem is tudja letépni a majomnak a karját, hátha megismeritek ha kilestek mikor ugat.
2008. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem viszont (persze csak az állatorvos után) hívd ki a rendőrséget, mert mint tudjuk van végre egy állatvédelmi törvényünk, mi szerinte az ilyesmi BŰNCSELEKMÉNY!

Ha tudod ki volt az még jobb! Fel kell jelenteni még mielőtt más kutyáját is megöli!

2008. dec. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,már aznap este kidobtuk.mindig kimegyek velük,ki akarjuk tenni a webkamerát,hátha megtudjuk ki az!
2008. dec. 28. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!