Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor kutyabarát vendéglátóhe...

Amikor kutyabarát vendéglátóhelyre (étterem, pizzéria... stb.) mész kutyával, hova szoktál leülni?

Figyelt kérdés
Én igyekszem ilyenkor szélre helyezkedni, hogy ne zavarjunk másokat, de azt tapasztalom, nem mindenki gondolja így.
2022. jún. 17. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kert helyiség akkor oda, bár ha kutya nélkül vagyok is inkább oda megyek, mert dohányozni csak ott lehet.
2022. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szélére ülünk mi is, de nem csak mások miatt, alapból ott szeretek ülni :D illetve 3 kutyával megyünk, kell a hely
2022. jún. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam vinni a kutyámat, de ha vinném, arra figyelnék, hogy másokhoz ne menjen oda.
2022. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekünk kollégákkal van egy kedvenc kutyabarát beülős helyünk, ha itthon vagyok olyan nap, amikor beülünk oda, akkor viszem a kutyámat magammal, mi a szélén szoktunk ülni valahol, akár bent, akár a kerthelyiségben vagyunk (időjárástól függ, mi nem dohányzunk). De volt olyan, hogy jött más kutyás, akik beültek kutyával az ajtó mellé középre, és kicsit nehézkes volt elmenni mellettük.
2022. jún. 17. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
a kutya tálja mellé, hátha én is kapok valami finom falatot.
2022. jún. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában igyekszem fal mellé vagy más olyan helyre, ahol a kutyát nyugodtan le tudom fektetni, nem mászkálnak mellette állandóan. Így ő se zavar másokat a közlekedésben, őt se zavarják a járókelő emberek.
2022. jún. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
Ahol a legkevesebben vannak, azon belül is a szélén, hogy ne zavarjunk senkit. Ennek ellenére a kutyám addig szemez a többi vendéggel, míg nem kap néhány falatot ő is. :D Volt, hogy a pincérnek esett meg rajta a szíve és kapott egy kis maradékot. :D
2022. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!