Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a kutya hangszá...

Mennyibe kerül a kutya hangszál műtétje?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni a kórházat és ott pontosan megmondják.Szerintem jobban tudják,mint itt bármelyik válaszoló.
2010. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Hangszál műtét??? Mármint hogy ne tudjon ugatni, vagy mi? :O
2010. szept. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
minek neked kutya??????????????????????
2010. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerencsétlen kutya...

Gondolom sokkal egyszerűbb megnyomorítani mint megnevelni igaz?

2010. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Amúgy szerintem nem olcsó,szóval ki kell nyitni a pénztárcát.Emellett én is elítélem,ha azért akarod megműttetni,mert sokat ugat,stb.Ha erről van szó,akkor ez ellen is lehet tenni,tanítással például.Bár vannak olyan kutyák,amelyek imádnak "dumálni"Más az,ha betegségből adódóan.
2010. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Ennél etikátlanabb dolgot elképzelni sem tudok. De hogy a kérdésre is válaszoljak, bizonyára eléggé mélyen be kell ahhoz nyúlnod a tárcádba, hogy egy ilyen műtétet kifizess.

(A kutyaiskola olcsóbb)

2010. szept. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem vészes az ára, kb. mint egy oltásé.

Onnan tudom, hogy ismerek egy tenyésztőt és az összes kis édi-bédi mama kutya kivan hangtalanítva nála, hogy ne hallják a szomszédok, hogy a melléképületben mennyi kutya ugat. A kanok meg azért vannak hangtalanítva, mert amikor tüzelnek a szukák, akkor ne "tutuljanak".

Hallottam nála olyat, hogy nem sikerült tökéletesen elsőre és hörgő hangot adott a kutya, mint amikor egy ember bevan rekedve.

Ja és jár kiállításra és törzskönyvvel adja el a kiskutyákat, ezért ő tenyésztő.

2010. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak: gratulálok annak a "tenyésztőnek"... Inkább nem minősítem...
2010. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg szerető gazda nem némíttatja meg a kutyáját.. Istenem...Miért vesztek ilyen gondolkodással kutyát?:(

Higgyétek el, a kutya nagyon okos állat, kitartó tanítással, odafigyeléssel, szeretettel nagyon intelligens kis állatot lehet belőlük nevelni. Inkább ezzel kéne próbálkozni...

2010. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Oltásnál egy picit drágább, kb. 10.000ft körül. Ha többet viszel olcsóbb!
2010. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!