Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fürdessek meg egy...

Hogyan fürdessek meg egy kutyát, aki még soha életében nem volt fürdetve és ha megnyitom a vizet már rohan is el?

Figyelt kérdés
9 hónapos
2022. jún. 25. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg, hogy mennyire surgos az a furdes, milyen allapotban van a kutya. Kerult mar hozzam utcarol egy kutyus, aki tiszta bolhas volt, a szore nagyon osszeallt, nem volt ido a fokozatossagra, muszaj voltam megfurdetni illetve megnyirni. Kapott egy szajkosarat es ketten csinaltuk.


Ha van idod, akkor fokozatosan kell hozzaszoktatni, sok-sok jutalomfalattal. Elso korben berakod a kadba, jutalmazod, aztan engedsz bele egy kis vizet, jutalmazod es igy tovabb. Lehet, hogy csak napok mulva, de el fogtok jutni a tenyleges furdesig.

De elviheted kozmetikushoz is.

2022. jún. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 xp ali ***** válasza:
27%
ülj/térdelj bele a kádba, amiben már van víz és hívd be magad mellé. Te vagy a főnök, engedelmeskednie kell. Jutifalival esetleg rásegíthetsz.
2022. jún. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Előbb engedd a vizet a kádba, amíg ő nincs ott. Már a csobogás is megijesztheti.
2022. jún. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Kertes házban úgy csináltam, hogy ráléptem a póráz végére amíg meg nem győztem róla, hogy nem lesz se a vizes szivacstól, se a fürdéstől semmi baja. :) Remélem van kert, hogy lehetőséged legyen így fürdetni.
2022. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Kösd ki, és slagot neki!
2022. jún. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
en ugyanezzel szenvedek csak zuhanytalcas furdoben. Ja es a hajszarito is osi ellensege :'(
2022. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

1.) Legyen lemozgatva

2.) legyen nagyon ehes

3.) nagyon finom hust suss neki,kockazd fel nagxon kicsire

4.) egyik ember beteszi a kadba,masik folyamat adagolja a falatokat.


Ha ez nem megy,akkor vmi reten/parkban a locsoloval jatszatok nappal a hosegben. Ott biztos tetszik nrki a viz!

2022. jún. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
szigszalagozd össze a lábait
2022. jún. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Megfogod, megnyitod a csapot, ha hisztizik rászólsz (amit nyilván már ismer és elfogad) majd a végén megtörlöd és hagyod megszáradni.
2022. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!