Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol fürdessem? A ti kutyáito...

Hol fürdessem? A ti kutyáitok hol fürdenek?

Figyelt kérdés

Találtunk egy elég elhanyagolt kutyát. Ha nem jelentkezik érte a gazdája akkor megtartanánk. Szeretném elvinni egy állatorvoshoz, de előtte jó lenne picit rendbe szedni. Az a helyzet, hogy tényleg iszonyú mocskos, bolhás, meg még kismillió baja lehet, nekem pedig van egy

20 hós kisfiam, így nem tetszik a gondolat, hofy a mi kádunkban fürödjön.

Közepes testű, labrador keverék lehet, vagyis ezt véljük felfedezni benne.


2020. okt. 24. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Az enyém a kádamban fürdik, utána nagyon alaposan átsúrolom, fertőtlenítem. De vannak olyan kutyamosók városokban, ahova 0-24-ben viheted, nincs személyzet. Bedobod az érmét és indul a víz, te magad mosod.

Meg ugye mindenhol vannak kutyakozmetikusok, oda is viheted.

Nagyon szép tőletek hogy befogadjátok! :)

2020. okt. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

pont az az jutott az eszembe a címet olvasva, hogy a lányomék a szintén közepes termetű, elszökött, de hazatalált mocskos labradort a fürdőkádba nyomták, pedig ott is pár hónapos volt a kisbaba. (akinek akkor még volt külön kis kádja)

utána kisikálták és fertőtlenítették a kádat.

hát nem tudom...

udvaron fürdetni már hideg van

2020. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem sajnálod a pénzt, akkor elviheted kutyakozmetikushoz. Az igazat megvallva, nekünk kistestű kutyánk van, ilyen esetekre egy műanyag babakádat vettünk, de ritkán használjuk. Ha sajnáljátok a pénzt kozmetikusra (aki egyébként sokkal hatékonyabban rendbeteszi, mint ahogy ti), akkor a többiek tuti mondanak ötletet. Nekem a fürdőkádon kívül most nincs semmi ötletem egy nagyobb testű kutyusra.

Ha dokihoz mentek mindenféleképpen kérjétek meg, hogy nézze meg van-e benne chip. Bár egy ilyen elhanyagolt kutyát nem hiszem, hogy hiányolna a gazdája, lehet hogy jobb neki nálatok.

Amúgy nagyon jól tettétek, hogy nem hagytátok ott. A legtöbb ember nem vitte volna haza, hogy segítsen rajta.

2020. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

Én kádban fürdetem a kutyámat, az a legegyszerűbb, kéznél van a zuhany, és nem úszik a fél lakás, ha a kutya hadakozna ellene.

Vegyetek bolhairtó sampont, ami a petéket is elpusztítja, és fürdetés után fertőtlenítsétek a kádat.

2020. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Mi is kádban / zuhanyban fürdetjük. A kádba teszünk konyhai futót, hogy ne sértse fel véletlenül a karmával. Utána kitisztítod a kádat, ennyi.
2020. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem fürdesd meg a kádban, aztán alaposan mosd ki, vagy akár fertőtlenítheted is. Vagy ahogy írták előttem is, ha szánsz rá pénzt, akkor elviheted kozmetikushoz.

De tényleg nagyon jólelkűek vagytok, hogy befogadjátok :)

2020. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

"A ti kutyáitok hol fürdenek?"


Az esoben. Bevallom oszinten az en kutyam eleteben ezidaig csak ketszer furdott. Egyszer kiskoraban, egyszer pedig bosszubol amikor belefetrengett a vaddisznoszarba.

2020. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Évente 1x a kutyakozmetikusnál. De ő kinti kutya.
2020. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bolhátlanítsátok ki és vigyétek el kozmetikushoz.


De egyébként ha otthon fürdetitek meg,domestosszal kisikáljátok a kádat és csókolom.

2020. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!