Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most, hogy bejött a nyár, ti...

Most, hogy bejött a nyár, ti is mindig megkapjátok, hogy állatkínzók vagytok?

Figyelt kérdés

Itt a közelben (kb fél óra séta) egy kutyastrand. Délelőtt kimegyünk, pancsolnak, isznak és fekszenek az árnyékba, ezt többször felváltva, köztük szünetek pisire és kakira.

Délután elindulunk haza. Útközben is ott a kulacs, ihatnak és ha esetleg idő előtt megszárad és felmelegszik a bundájuk, vizezem is.

A házig több ember is megállít minket, hogy a kutyáimat itatni kéne, hát nem látom, hogy szegényüknek melegük van, és amúgy is minek hozom le őket, ez állatkínzás.

Máskor meg nem hozzám beszélnek, csak lehajolnak a kutyákhoz és gügyögik nekik, hogy szegények, a gazditok lehoz titeket, kérjétek meg, hogy bánjon veletek jobban.

Más is tapasztal ilyeneket?


2022. jún. 25. 22:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Akkor is megkapnád, ha nem vinnéd ki. Sőt... Ha kutyát tartasz az a baj, ha nem tartasz az a baj.
2022. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Igen, sajnos, nekem is szeretnek beszologatni, mert porazreaktiv a kutyam es szo szerint orjong, ha mas kutyat lat az utcan.

Orokbefogadtam, trenerrel dolgozunk a probleman, mindent megteszunk, de lehet, hogy o mar ilyen marad, az eloelete miatt.

Es az emberek, akiket eletemben nem lattam, ugy beszelnek velem, mint egy idiotaval,mintha nem tudnek a problemarol es mintha en tehetnek rola. Legalabb kerdeznenek, mar azzal is elorebb lennenk, de nem, csak mondjak a hulyesegeket.


Hozzatennem, hogy kisvaros, biztos ezen is mulik, mert ameddig nem itt laktam, ilyen problemank nem volt.

2022. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
95%
Mindig lesznek idióta emberek. én kertes házban lakom és van cicáim , mindig kapnak reggel és este neves kaját ,napközben van szárazkaja ...kedves ismerős, mindig kapuban tolja plusz kaját cicáknak, hogy biztos éhes mindig mert vékony. utálom, okoskodó embereket. sokszor ,mondom, hogy ne adjon, mindig kap kaját, meg nem szabad sokat ennie. Nincs baja cicáimnak ,nyáron alapból ilyen ,ősz végén meg visszahízik.
2022. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk még nem szóltak be.Nem is ajánlom,mert fölrúgnám az illetőt.Na jó,nem vagyok én Van Damme,azért azt nem csinálnám,egyszerűen csak otthagynám.Hol érdekelne engem,hogy más mit képzel,amikor az csak az ő fejébe létezik neki,én meg tudom hogy mi az igazság.
2022. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Nekem még sosem mondta senki se, hogy kínoznám a kutyámat, legalábbis szemtől szembe sosem mondták. Mi ilyenkor mindig estefele próbálunk sétálni, amikor azért nem süt már a nap, de a kutyám így is nagyon rosszul tűri a meleget, 5 perc után már úgy liheg, mintha már ezeréve sétálnánk. Viszont a sétákat meg nagyon várja, ő nem szeret labdázni, se semmi, ő csak a sétákat szereti igazán. Szoktam is vinni a vizes palackját, viszont nagyon ritkán hajlandó inni. Volt amikor vittem egy kis tálkát magunkkal, de akkor sem akart inni. Egyszerűen séta közben bárhogy adom neki a vizet, neki nem kell. Viszont tényleg annyira várja a sétákat, hogy lehet, hogy ez mások szerint "állatkínzás", de most ha ennyire szereti a kutyus, akkor hogy hagyod ki? Annyi, hogy ilyenkor nem szoktunk olyan hosszú sétára menni, de ilyen melegben ettől is kidöglik, utána jópár órát alszik. De amúgy lehet sokan azt hiszik, hogy a melegben egy kutya nem akarhat sétálni. Hát látnák az enyémet. Megy a pórázhoz, és ha esetleg megfogom a pórázt, akkor olyan izgatott lesz, úgy csóválja a farkát. Sosem látom őt olyan boldognak, mint amikor sétálunk, legyen akár 30 fok. Például a kutyusom most volt műtve pár napja. Nem volt nagy műtét, se semmi ilyen, de azért tudom, ilyenkor pihenni kell, de már úgy érzem kezdett begolyózni, egy drámakirálynőről beszélünk amúgy, de mióta nem megy sétálni, rendesen mérgesnek tűnik, napközben elvonul, és alig akar ránk nézni. :D Ezért még nem terveztem őt sétáltatni, de ma este elmentünk egy mini sétára. Olyan boldog volt.
2022. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
kisírtad magad, most már jobb?
2022. jún. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol vannak hülyék... Egy visszakérdezéssel, megfelelő hangsúllyal befogják (pl kedves kérdező élből viszakérdeznék, hogy "most jövünk a kutya strandról, egyéb kérdés?" és ezt olyan stílusban hogy fixen bekussol).


Egyébként is hol nem sz@rom le, milyen idegen, számomra lényegtelen ember mit gondol...

2022. jún. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van 1-2 ember, aki beszól, mert nem tudják, hogy a legnagyobb rohasztó melegben honnan hozod a kutyát. Őszintén, én is szidom azokat az idiótákat, akiknek 35 fokban a tűző napon éppen du 1-2 óra körül jut eszükbe a tűzforró aszfalton sétáltatni a kutyát.
2022. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mèg soha nem szóltak nekem be.
2022. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Falun lakom, 2 kutyám van, akik kinti-bentiek. Napközben, ha dolgozom bent vannak a lakásban (szomszédok kiengedik őket kétszer időjárástól függően hosszabb-rövidebb időre). Rengetegszer megkaptam, hogy állatkínzó vagyok, mert a lakásban csak unatkoznak, miért nincsenek kint az udvaron, mert 1. kutyának udvaron a helye, 2. ott legalább ugathatnának!!!

A rosszindulatú vagy tudatlan emberek könnyen rásütik ezt bárkire.

2022. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!