Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van értelme "A kutya" magazinnak?

Van értelme "A kutya" magazinnak?

Figyelt kérdés

Nem olvastam még mindet el, ezt leszögezem, de megvettem egy párat, és semmi értelmes(azért 1-2 cikk igen) nincs benne. Folyton CAC kiállításról írnak, meg erről arról, és kennelek elérhetőségeik, meg reklámok vannak benne. Szóval nem igazán tudok meg többet, a kutyákról, meg a fajtákról. Csak 1-2 cikk van benne a fajtákról, és hasonlók. Akik nem értenek a kiállításokhoz, meg tenyésztéshez, annak nem nagyon éri meg venni, csak, mert megszeretne tudni a kutyákról még többet...

Akkor mi haszna van? Hogy a agy hozzáértő kutyások még okosabbak legyenek?


2010. szept. 20. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azoknak tudom ajánlani akik versenyekre járnak vagy épp kutya tenyésztő választás előtt állnak.

Én sok hasznos dolgot olvasok benne,de tény,hogy aki kutyákról akar megtudni dolgokat (fajtákról) annak nem ez az újság a megfelelő..Nekem mikor a kedvenc fajtám volt a címoldalon akkor vettem elöszőr ,emrt kíváncsi voltam mit írnak róla én azóta is megveszem.

2010. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez szakmai folyóirat.

Aki csak hobbi szinten érdeklődik a kutyák iránt, azoknak nem éppen "érdekes olvasmány".

Leginkább olyanoknak szól, akik hivatásszerűen foglalkoznak kutyákkal. Tehát kiállításokra járnak v. tenyésztik őket.

2010. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hogy a MEOE adja ki ... miről kellene szólnia ha nem a kutyatenyésztésről?
2010. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

igen van,

ui. a kutyákkal főállásban foglalkozók (szakemberek, tenyésztők stb.) számára készülő folyóírat.

Ha csak hobbiból érdeklődsz, rengeteg ismertető és hasznos tanácsokat tartalmazó "kutyás" könyv van a könyvesboltokban és elérhető a NET-en is, akár fajtánkén, is rendszerezve. A csak hobbiból érdeklődőknek inkább ezeket ajánlatos lapozgatni, és nem a SZAK-folyóíratokat.

2010. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja, mert nekem a kedvenc fajtámról volt benne írás, és gondoltam, de jó, majd megtudok 1-2 tippet is, meg hasznos infót, és közben semmi újat nem írtak le... Minden benne van a könyvekben neten, én meg az hittem, ez majd ilyen tájékoztató jellegű lesz, a kutyákról.
2010. szept. 20. 16:55
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl jól jön mert szeretem a kiállításokat meg a tenyésztés de a laikusok egy kukkot sem értenek z egészből. Nekik felesleges megvenni.
2010. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Norczy ***** válasza:
96%

hát igen lakikusoknak tényleg nem sok izgalmasat nyújt. Én már évek óta gyűjtöm, szinte minden hónap megvan, de a kezdetekben mint laikus kutyás csak a képeket néztem. Ma már érdekesebb a számomra is és amikor egyik nap rendszerezés közben végiglapozgattam 1-1 példányt már másként néztem át és sok mindent másként láttam és rengeteget mosolyogtam a régi dolgokon.

Amúgy meg kutyavásárláskor is igen hasznos tud lenni :)

2010. szept. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
13 éves létemre 1,5 éve minden számát veszem, és a szakmai részt is elolvasom benne, nem csak a képeket nézegetem. Szeretnék majd tenyésztő lenni, és nem szaporító, jó azért ha tisztában vagyok egy két fogalommal, mint a fedeztetés, vemhesség, etetési tippek, kölyök kutyák táplálása nevelése, laktáció, szülési komplikációk, stb... És rajongok a kutyás sportokért, agilityzek is a beagle-el, nagyon élvezzük. :)
2010. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kár, hogy nincs "laikusoknak" szóló kutyás magazin, végülis sok ember tart kutyát, jó lenne, ha nem csak a netről lehetne praktikus tanácsokhoz jutni, hanem valami tényleg érdekes, közérthető kutyás magazinból is. csinálna valaki ilyet?:)
2010. szept. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
szívesen, csak adj rá pénzt :D
2010. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!