Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya hirtelen játék közben...

Kutya hirtelen játék közben agresszív lesz és támad?

Figyelt kérdés
Egy hete van nálunk a kutyus, egész nap szépen viselkedik bújik és játszik velünk viszont a mai nap folyamán reggel a páromat este pedig engem támadt meg játék közben. Hirtelen a semmiből elkezd morogni, majd nekünk szalad ugat és harap. Ennek mi állhat a hátterében? Hirtelen villámcsapásként történt mind a kétszer .. kölyökkutyáról van szó, 2 hónapos

2022. júl. 2. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

Vajon miért...? Mivel, még neveletlen, például azért ilyen agresszív! Miért nem fenyítitek meg ilyenkor? Oda kell csapni neki, közben erélyesen kiabálva! Különben annyira nem fog titeket tisztelni, hogy egyszer valamelyőtök megy be a kapun és a torkának ugrik!

Egy kiskutyát nevelni is kell! Meg kell tanítani arra, hogy mit szabad és mit nem! Nem csak babusgatni kell egész nap!

Ha képtelenek vagytok megnevelni, akkor adjatok oda valakinek! Nektek akkor nem való kutya!

2022. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Játszik. 2 hónapos a kutya, ne viccelj már hogy komolyan megtámad.
2022. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem komoly agressziót, játszik csupán. Szóljatok rá és állítsátok le ilyenkor mert meg kell tanulnia, hogy finomabban játszon, ne okozzon fájdalmat
2022. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

1 héttel ezelőtt még így játszott a testvéreivel.

Innentől a ti feladatotok megmutatni neki, az emberekkel másként lehet és kell játszani.

2022. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Túlpörgeti magát játék közben. Amikor látjátok nála a jeleket, el kell terelni a figyelmét, ki kell zökkenteni belőle. 2 hónaposan még csak egy babakutya, olyan, mintha csecsemő lenne.
2022. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Az elsonek nem valo kutya.

Ti meg ne szrjatok be egy 2 honapos kolyoktol, tök normalis, a kutyak egymas kozt igy jatszanak. Csak izgatotta valik ilyenkor es durvabban jatszana, de ez nem agresszio. Szepen finoman le kell rola szoktatni, a tiltast eleg koran meg kell neki tanulni. Ha igy kezd jatszani, adjatok mast a szajaba, pl. ragokotel, amit nyuzhat. Nalunk ez a favorit mindket kutyanal, van ra kotve egy 1,5 meteres rugalmas fogóresz, es azt huzom elotte, vagy ugral erte. Etetes utan szigoruan pihi van 2 oraig, akkor nem ugraltatjuk a kutyak, mert fennall a gyomorcsavarodas veszelye.

2022. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
1: tudom hogy nagyon meleg van, de neked mi bajod úristen 😂😂
2022. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a vàlaszt, csupán tapasztalt gazdiktól kérdeztem volna véleményt és segítséget szerettem volna kérni. Az első valaszadohoz visszatérve! Elarulnad kérlek te miből veszed azt hogy a kutya egész nap babusgatva van és nincs nevelve? Te hogy mereszelsz egyáltalán ilyeneket feltetelezni látatlanba? Képtelen vagyok meg nevelni? Egy hete nincs nálam a kutyus tapasztalgatjuk egymást, ismerkedünk szerintem az első egy hét nem arról szól hogy fenyitem! És ne beszélj nekem ilyeneket hogy nem való nekünk kutya! Gondolkozz már el milyen gazdák vannak a világon, segítséget kertem szépen hogy kiküszöböljük a problemat.
2022. júl. 2. 22:18
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Első kutyás gazda vagy? Milyen fajta?

A kölykök gyakran így játszanak. Biztos vagy benne, hogy ez agresszió és nem játék?

2022. júl. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Gondolom, van a pasidnak nadrágöve! Neked meg van öklod! Tudod, mi a teendő!
2022. júl. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!