Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellés közben elpusztult a...

Ellés közben elpusztult a mopsz kutyusunk aki a kedvencünk volt 4 kiskutya pótmamánál van ilyenkor mennyi kutyust hozhatok haza?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát a ti kutyátok kölykei akkor mind a tiétek nem?
2010. szept. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szegény kutyus:(

gratulálok. :\

2010. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha összesen 4 kiskutya született akkor vagy hozd haza mindet, vagy egyet se mert ha nem értessz hozzá akkor nem hozd haza.
2010. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
én mindet hazahoznám szivesen de nem tudom ilyenkor fizessek azért mert 6 hétig más kutyálya szoptatja vagy ez hogyan szokás.Nem tenyésztő vagyok szeretjük a kutyákat de most sajna egy sincs egyébként alányunké volt az anyuka
2010. szept. 20. 19:49
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
No, akkor ti vagytok a csúnya szaporítók. A kutya a ti hozzá nem értésetek miatt pusztult el, úgyhogy marha nagy kedvenc lehetett. Szerintem egy kutyát se hozzatok el vagy csak akkor, ha ez a tragédia megtanított végre felelősen gondolkodni és állatot szeretni. A kiskutyák eladása pedig meg se forduljon a fejetekben!
2010. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az utolsóval.

Szép példa arra,miért baromság az "egyszer hadd legyen anyuka"-hozzáállás.

2010. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
A kutyád miattad halt meg, akár tetszik a véleményem,akár nem. Nem értesz a tenyésztéshez s ez lett a vége, sajnálom, de az a véleményem. S le is pontozhatsz nyugodtan de ez az igazság. Ja s egy kutyát se hozz haza, vegyél plüsskutyát....
2010. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

előző komentelők: lehetséges, hogy valami olyan komplikáció akadt, amit egy rendes tenyésztő se tudott volna megoldani... nem tudom, hogy kutyáknál ez lehet-e, de talán egy ér elpattant az agyában, vagy netmudom mi történt.

egyébként, ha tudod, hogy mit fogsz csinálni a kiskutyákkal akkor elhozhatod őket, de csakis akkor, ha tudod mit kell velük csinálni

2010. szept. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sajnos az állatorvosnál pusztult el a kutyus nem nálunk egy óráig nem jött egy kutya sem és rögtön vittük orvoshoz aki megvizsgálta de van fenn egy kérdés a kztyák császármetszéséről nézzétek meg és oda is irjatok nem gondolom magam szaporitónak
2010. szept. 21. 06:55
 10/13 A kérdező kommentje:
igem tudom mit kell velük csinálni és ajándékba akarom adni őket kivéve egy kislány azt megtartom mert a lányomnak kell
2010. szept. 21. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!