Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak praktiták arra hogy...

Vannak praktiták arra hogy egy kutyát gazdamániássá neveljünk? Hiszen a legtöbb kutyával foglalkoznak, mégsem lesznek ilyenek mind.

Figyelt kérdés

Tehát valami pluszt mégis bele kell adni?

Érdekessé kell tenni magam a kutya számára de hogyan? Adnátok tanácsokat?

Csak ne azt írjátok hogy kutyaiskola, mert nincs semmi baj a kapcsolatunkkal, meg járunk is oda csak tökéletesíteni akarom ennél is jobban. :)


2010. szept. 20. 19:55
 1/6 A kérdező kommentje:
*praktikák
2010. szept. 20. 19:56
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Minden kutya erősen kötődik a gazdájához.


Az hogy ,,nagyon gazdamániás", fajta és egyedfüggő.


Vannak kutyák amik önállábbak, vannak amik szeretnek állandóan az emberhez bújni. Attól függ milyen a jellemük.

2010. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Hát, minden kutya külön személyiség..

Bután hangzik az olyan embereknek akiknek a legnagyobb háziállatuk egy légy volt. lol..

Szerintem ne nagyon erőltesd mert lehet könnyen átesel a ló másik oldalára, és egyszer csak sok lesz belőled a kutyusnak, ők is fáradnak.. Legyél boldog vele így ha annyira tökéletes.

A maximalista ember hóbortjait ne egy állaton töltse ki, már elnézést, de lehet csak én dramatizálom túl.

Nyugodtan le lehet pontozni, itt úgyis csak az megy.

2010. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ne aggódj kedves első a fajtája és a jelleme is megfelelő a művelethez.
2010. szept. 20. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a sok közös élmények, pl. kirándulások, tóban fürdés, játszások a mezőn, meg ilyen vidám dolgok, amikor csak ő van ott meg te, szerintem az biztos sok nyomot hagy meg benne.


engem régebben annyira nem szeretett. télen kaptam, és nem is nagyon vittem sétálni. és tavasszal elmentem vele kirándulni egy jó nagyot a hegyre, és azóta nagyon megszeretett. vagyis én úgy vettem észre :D

mondjuk a helyszín nem fontos. csak az, hogy te és ő legyen ott, és jól érezzétek magatokat mindketten.

2010. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél több közös akció a te irányításod alatt, erős kontroll,kajával való trükközés, ilyesmik. Nálunk volt kötődési probléma, aztán egy jó ideig azt csináltuk, hogy ez átalakuljon, hogy kizárólag a kezemből, munkára kapott kaját. Nyilván nagyon figyeltem, hogy sokat foglalkozzak vele, és tudjam annyit jutalmazni, hogy kb. meg legyen a normál a napi adagja. Itt ugye a közös akció és a kaja volt a kulcs, nagyon sokat javult a helyzet.
2010. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!