Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kennelek foglalkoznak...

Melyik kennelek foglalkoznak show vonalú border colliekkal?

Figyelt kérdés
Hobbi, show céllal foglalkozó kenneleket keresek.
2011. febr. 24. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon szinte mindegyik ilyen... Itt nagyon kevés munka vonalas kennel van, de azok is elég langyosak. Ha hobbira kell show kutya, bőven van miből válogatnod. Google a barátod ;)
2011. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ninna ♥ ***** válasza:
82%
Én is ezt tudom mondani. Mo-n a legtöbb kennel mind kiállítási, show vonalra tenyésztenek bordereket, szóval nagy a választék.
2011. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik kennel nekem már régóta nagyon szimpatikus, az a Bordermania [link] Látszik a honlapon, az eredményeken és a fedeztetéseken, hogy nagyon sokat foglalkoznak a kutyákkal. Én ha border colliet szeretnék venni akkor csak innen. Gyönyörű kutyák, nagyon korrekt tenyésztő és ígéretes párosítások, kell ennél több?
2011. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az tetszik,hogy szűrve van minden kutyájuk,és képezik is őket.
2011. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon sok kiállításon eredményesek a Lucky For You borderek. Nem vagyok a fajtához értő, de ebből a kennelből sok eredményes kutya kerül ki.
2011. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!