Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy egy kutya 20...

Lehetséges, hogy egy kutya 20 évet éljen?

Figyelt kérdés
Pincsi kutyárol lenne szó. Ez a kutyus anyumnak nagyon nagyon sokat jelentett. Egy nap azonban eltűnt. Most 20 évre rá mindta anyum ől látta volna az úton egyedül. Kérdeztem, hogy öregnek tűnt mert ugye nem nagyon hittem. De mondta hogy igen és a menése is olyan volt..és hogy biztos volt benne h Ő volt az...kérdeztem h miért nem vette fel de az út közepén nem tudott volna megállni az autóval..na lényegtelen..szerintetek lehetséges?
2010. szept. 20. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor a rekorder túlélő kutya 24 éves korában halt meg... Ezenkívül minél kisebb testű a kutyafajta, általában annál hosszabb az átlagéletkora.


Ezzel nem azt mondom, hogy ez a kutya az a kutya volt tutira, hanem csak azt, hogy a kistestű kutyék gyakran élnek meg sok évet, tehát lehetséges.

2010. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudnál oda visszamenni? Lehet, hogy arra mászkál.
2010. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Unokatesóm férjének a kutyuja 19 volt, 2 éve nem tudom él-e még.
2010. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én nem tudom, hogy Ő hol látta de az mondta hogy ha Ő az akkor biztos fogank még találkozni:)
2010. szept. 20. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!