Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel furosszem a Shih-Tzu...

Mivel furosszem a Shih-Tzu kiskutyamat?

Figyelt kérdés
meg csak 10 hetes..most volt valami csepp adva bolhara es azt mondtak h 4-5 nap mulva furosszem meg...es borotva kremmel..azt mondta a doki...jo az neki?
2010. szept. 20. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kutyázom, azon belül Shih-tzu-m immár 15 éve de r.hadjak meg ha értem a kérdést, miszerint fürdész borotva krém összefüggés... Kifejtenéd mire gondolsz???? 10 hetes a kutyusod.. Honnan van, melyik kennel?
2010. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

borotva krémmel kutyát fürdetni?? Még nem hallottam erről, de hogy őszinte legyek nem szeretném kipróbálni mert én már szó szerint "befürödtem" az ilyen tanácsoktól. Szintén állatorvos (falusi 70 éves) bolhák ellen ecetes víz. Eredmény: szétmarta a kutya bőrét + ahol megcsipdosták még jobban kimarta, de a bolhákra semmi hatással nem volt. Másik "jó tanács" a Panzi bolhairtó sampon amitől gyakorlatilag megkopaszodott a kutyám. Vittem az állatkórházba én azt hitték a spánielemre hogy egy nagyra nőtt kínai kopasz kutya:S

Szóval ha nem akarsz kísérletezgetni akkor ajánlom a Héri termékeket. Shi-tzunak nem tudom van-e külön fajta sampon, de hosszú szőrre tudom, hogy van. Nekünk és még nagyon sokaknak bevált. Nem olcsó, de jó és sokáig elég mert kevés kell belőle ráadásul nem minden nap fürdeted a kutyádat, szóval ha azt vesszük alapul akkor nem sok érte a pénz. Netről is lehet rendelni, de nagyobb állatorvosi rendelőkben is lehet kapni, és ha jól tudom kutyás boltokban is. Érdemes megvenni! Minden jót! Szia

2010. szept. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

www.zanni.hu

Náluk érdeklődj, az ő termékeik a legjobbak, és meg tudják mondani, hogy a Te kutyád szőrére mi a legmegfelelőbb.

2010. szept. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem az allatorvos mondta..mert az vedi a boret..es fertotleniti..
2010. szept. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!