Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyád is roh@dt hangosan...

A te kutyád is roh@dt hangosan horkol?

Figyelt kérdés

Van egy francia bulldogom lassan 2 éves. Nyáron,mikor nagy a meleg,akkor kint szokott aludni,de ilyenkor,mikor már hideg van éjjel,nincs szívem kint hagyni,és behozom a szobába.Viszont olyan hangosan horkol,hogy többször is felébredek éjjelente miatta. Még most is alszik,és olyan hangos,hogy nem hallom tőle a zenét amit hallgatok! :) A tiétek is ilyen? Gondolom ez az orrszerkezetük miatt lehet.

csakkitti? Neked is bulldogod van. :)


25/N


2010. szept. 21. 09:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia! Van néhány fajta, amelyiknek jellemzője a hangos horkolás. Ilyen pl a te kutyusod is, de a mopsz is feltűnően hangos éjszakánként:)

És igen, ez úgy tudom azért van, amit leírtál- az orruk miatt.

2010. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor lőttek a nyugodt alvásnak! :)
2010. szept. 21. 09:12
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekünk mopszunk van és előfordult már olyan,hogy kicsit meg kellett mozgatni,vagy arrébb tenni éjszaka,mert elviselhetetlen horkolásba kezdett :D De mi így imádjuk.
2010. szept. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ja,horkol meg pukizik.
2010. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát igen,a másik a pukizás,olyan kellemesen belengi a szobát!:)
2010. szept. 21. 09:29
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem mopszom van! Nyáron mindig vele aludtam a pukizás háát elviselhetetlen!=D De egyszer sem keltem fel rá a horkolására. Mikor már ott voltunk, hogy na alszunk és 2 perc alatt bealudt én forgulódtam fél órákat mire elaludtam. De volt olyan is, hogy már majdnem elaludtam és olyan hülyén horkolt, hogy elkapott a röhögőgörcs! =D
2010. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nekem yorkshire terrierem van, és ő is szokott horkolni:)

De mivel ő a lábamnál alszik, így én csak egy kicsit meglökdösöm, és abba hagyja.

2010. szept. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen,ha meglököm picit,akkor ő is abbahagyja. Majd visszafekszem,beletelik 5 perc,már félálomban vagyok,és akkor nagy hirtelen rázendít,de olyan intenzitással mint egy vaddisznó. :) Eleinte nekem is vicces volt.... :D
2010. szept. 21. 09:42
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Hát igen, az eszetlenül kitenyészett fajták...

Sajnos vannak olyan kutyusok, akik olyan szinten el lettek torzítva a kitenyésztés alatt, hogy örülnek ha levegőt kapnak. :-(

2010. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
4%
Nem, az én kutyám nem egy természetellenes fajta, szép egészséges feje van, képes normálisan lélegezni. De hajrá a divatos életképtelen fajtáknak, mert csak azok a jók... -.-"
2010. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!