Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi 2 óra tempós sétával + 2...

Napi 2 óra tempós sétával + 2 óra futtatással, labdázással, birkózással, tengerimalacok és cicák mellé, kinti-benti kutyának. Milyen kutyafajtát ajánlasz?

Figyelt kérdés
2022. júl. 11. 18:28
A kérdező szavazást indított:
belga juhász - tervueren
amerikai akita
vörös ír szetter
dalmata
bernáthegyi
csau-csau
16 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
Agár.
2022. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
72%
Napi 2 óra tempós séta, plusz két óra futás mellé nagy mozgásigényű kutyát válasszál. Az, hogy mennyire jön ki a cicákkal és a tengeri malacokkal, szerintem nem fajta, hanem egyed, illetve szocializáció függő.
2022. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Miért pontoztak le ennyien ? Érv meg nulla, mint ők maguk is....fajtát meg nem ismeri...
2022. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
65%
Én sem értem, miért pontoztak le téged.
2022. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
De a kerdezo nem egyutt fut vele,csak labdazgat . Az nem ugyanaz ,mintha folyamat futnanak….
2022. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
5ös, az miért probléma ? Magyar agaram van jelenleg, de volt már németjuhász, kaukázusi, tacskó, dalmata, spániel. Ezek közül az agaram a leglustább.😅
2022. júl. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

#6 és ajánlanád cuki szőrös zsákmányállat mellé?



Kérdező, nem szavazok: a tanítás, gyakorlás, agyi fárasztás kimaradt, ami egy nagyon fontos tényező. Ahogy az is, hogy a labdadobálason kívül érdekelne-e más kutyáa tevékenység, sport is. A listában vannak olyan fajták, aminek nagyon nem mindegy. Pótolnád kérlek?

2022. júl. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
Tengerimalac mellé semmilyen kutyát.
2022. júl. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

7es, előttem is volt mellette kisállat, most pedig egy szobában él egy sünivel...

Megfelel a válasz?

2022. júl. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az agár azért nincs a felsoroltak közt, mert az a fajta nem opció, ezért a válasz nem hasznos.

Mindegyik felsorolt fajtában van valami, amitől elfog egy érzés, azért választottam ki őket.

Kutyasuliba nem vinném, otthon tanítanám alap dolgokra mindenképp, az minden kutyának elengedhetetlen és ha igényli akkor különféle trükkökre, feladatokra is.

Írhattam volna úgy is, hogy 2 óra tempós séta mellett 2 óra aktív fárasztás, amiben lehet mentális és fizikai is, attól függ melyik fajta mellett döntök és az mit igényel jobban.

2022. júl. 12. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!