Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya - kisgyerek? 3...

Kiskutya - kisgyerek? 3 éve férjemmel örökbefogadtunk egy 6 éves vizslát, rá 2 hónapra pedig hoztunk egy törzskönyves kopót.

Figyelt kérdés
Jartunk kutyasuliba mindkettovel, barfozunk, kutyapanzioznak, a kopo kicsikent jott hozzank, ot mi neveltuk fel, tehat tudom mivel jar egy kiskutya. Kertes hazban elunk, akkor mennek ki amikor akarnak, de a kanapera is feljohetnek, a nappaliban alszanak ejjel. A vizslank sajnos egy hete elhunyt, hiaba tettunk meg mindent erte orvosilag. Nagyon ures a haz, a kopo sem talalja a helyet. Először arra gondoltunk, h tavasszal hozunk uj kutyat, de vizsla nélkül nem élet az élet. Van egy most 9 hós lányunk, a kutyákkal össze voltak szokva, felügyelet nélkül persze sose maradtak. Mennyire lesz para egy 1 éves és egy kiskutya nevelése? A férjem home officol és maxon kiveszi a részét a kutya és gyerek nevelésből is, pl. a barfozást is ő adagolja, egyutt jartunk kutyasuliba is. Az előző kutyánk senki nem pótolhatja, de hátha boldogabbá tenné a hétköznapokat egy kisvizsla. Ti hoznátok kiskutyust még most a nyáron egy majd 1 eves melle?

2022. júl. 12. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nyugodtan vágjatok bele. Elég tapasztaltak vagytok már a leírásod alapján.
2022. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
2022. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem vágjatok bele! Úgy tűnik elbírtok velük :)
2022. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Vigyetek haza egy kiskutyát, szerintem megoldjátok. Én hoztam kölyök kutyát két gyerek és macska mellé, nem volt nehéz. Kutyasuli, itthoni foglalkoztatás és figyelem mellett kicsi az esélye, hogy baj legyen.
2022. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ami kérdéses, a kopó miként fogadná el az új kiskutyát.

A meglévő kutyának a hozott új kicsi nem azt jelenti , pótoltátok az elveszettet.

2022. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát,biztos,hogy nem lesz egyszerű,de miért is ne.Együtt fognak felnőni a gyerekkel :)
2022. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Csak ismered a gyereked hogy milyen természetű, én egyedülálló anyukaként hoztam anno haza egy bernáthegyit két gyerek mellé. Mi is barfozunk jelenleg is, és járt kutyasuliba. Mindent meglehet oldani ha van elég akarat bennetek
2022. júl. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jelentem jött a kiskutya, már majdnem egy èves és semmi probléma nem volt. Mintha mindig is itt lett volna, mint a másik kutyusunk. :)
2023. szept. 12. 12:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 1,5 éves mellé hozunk októberben kutyust. Sajnos a francia bulldogunk nemrég meghalt. A baba a kutya és a cica mellé született. Most senki se találja a helyét. Egy kis foxi fog érkezni hozzánk. 😊
2023. szept. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi ugyanígy voltunk, sok örömöt kívánok az új családtaghoz! :)
2023. szept. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!