Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatápban nyakörv?

Kutyatápban nyakörv?

Figyelt kérdés
Kibontottam az új kutyatápot és találtam benne egy vadiúj trixie kutya nyakörvet ami be volt csomagolva egy átlátszó zsákba. Valamelyik dolgozó rakta bele vagy hogy kerülhetett bele? :D

2022. júl. 12. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen márkájú táp és mekkora kiszerelés?

Nincs ráírva valahová hogy ajándékba jár hozzá?

2022. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Panzi get wild 15kg. Most vettem elsőnek úgyhogy nem tudom hogy járna e esetleg. Amúgy sehol nincs feltüntetve hogy járne e mellé meg gondolom akkor nem a tápba tennék bele :D nem gond mert jó méretben a nyakörv majd valamelyik kutya elhordja. Csak kíváncsi voltan hogy más is járt e így :D
2022. júl. 12. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha ajandek is lenne, akkor a taphoz lenne csomagolva kivulrol, biztos, hogy nem bele.

Ez mindenesetre nagyon erdekes :D

2022. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, kiderült hogy én vagyok vak mert egy szép kerek piros(!) Matrica van az oldalán amire rá van írva hogy meglepetés a zsákban :D úgyhogy direkt szánták bele nem véletlenül esett bele :D
2022. júl. 12. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam hogy direkt tették bele :) Ha véletlenül beleesett volna, akkor nem lett volna külön becsomagolva a nyakörv.
2022. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mintha a kaonzervben találtál volna egy félig ledarált nyakörvet :D már ez lebegett a szemem előtt a kérdésed olvasva :D
2022. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!