Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szuper prémium táppal...

Milyen szuper prémium táppal etettek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem nagyon van ilyen jelző egy tápra, csak szeretném elkerülni az olyan válaszokat, mint pl. dog chow,vagy happy dog.
2010. szept. 21. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Én Royal Caninnal, Acanával etettem. A RC nem rossz, az Acanától hasmenése lett a kutyámnak és már nem is eszi.
2010. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Én Acana Adult-tal etetem a kutyámat, általában mindig akcióban veszem, bár még így is elég drága.
2010. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekünk amstaffunk van mi etettünk Royal Caninnal nekünk nem jött be mert elkezdett tőle nagyon nyúlni, szerencsére időben leállítottuk róla, utána Acanával azt nem nagyon ette meg. Szerintem tapasztald ki a happy dog egy közép kategóriás táp, de van neki prémium minőségű is. Nekünk a Eukanube vált be.
2010. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Én Royal Canin Maxi babydoggal =)

Sztem nagyon jó én mindig ezel etettem :)

2010. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Én most Royal C. Junior Maxival de nem nagyon eszi már így hát a [link] rendeltem INGYEN tápmintát majd a héten jön a Dog Chow.

Ez is ugyanolyan jó táp mint a RC.. Az RCről többen irják meg olvasom hogy nemeszi a kutya fáj töle a haja stb....lehet az enyémnek is ez a baja.. de ha elfogy ez a 4kg ami 5000forint felett van ami már nagyon drága nekünk akkor 7,800ért rendelek 15 kgot a dog chowbol

2010. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Acana adult dog és néha Taste of the wild (bölényes és szarvasos).
2010. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Én még nem tapasztaltam ezeket a prémium tápokat, nemsokra lesz kutyám majd ki próbálom. Amúgy lehet vegyesen etetni őket? Úgy hogy valamikor sima táp vagy konzerv máskor prémium...
2010. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pro 26. RC , acana ezeket nem mertem pont a fentebb felsoroltak miatt.Nyúlik a kutya ( ez fura, mert sok embertől hallottam már ) hasmenés stb. Szóval tápból ezeket, de mindennap kap far- hátat rizzsel , csirkenyak tésztával mikor mi. És imádja anyukám karfiollevesét :D:D:d

Szóval csúnyán néz ha nem kap házikosztot :D

2010. szept. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Peppo válasza:
Eukanuba. Mi ezzel etetjük a bordeaux-i dogunkat, és hihetetlen gyönyörű az izomzata, a felépítése, a szőre... az egész kutya. :)
2010. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Taste of the Wild és most 7 hónapos közép-ázsiai juhász :)
2010. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!