Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komondornak prémium minőségű...

Komondornak prémium minőségű tápot adjak?

Figyelt kérdés

Haveromnak van egy kis komondorja és prémium minőségű tápot adjon neki vagy valami olcsót?

Én joserát mondtam neki,az jó ötlet?

valami táplálékkiegészítőre szüksége van?


2011. aug. 30. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted a tanyán, ahová a komondor való, pedigree juniorért szaladgál János bácsi, vagy kanyarít neki egy kenyeret, szalonnát, pörköltet, tejet, és egy kondérban eléteszi hosszasan simogatva.
2011. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
János bácsi felmegy az Iphone-jával egy internetes kutyatápokat forgalmazó honlapra és megrendeli utánvétellel a legnagyobb zsák szuperprépium minőségű Orijen vagy Acana tápot, szerintem.
2011. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kalcium biztos nem árt neki, túrót adhattok, ha mást nem. Sztem sem szükséges a nagyon drága táp, én azt adnám, mert a kicsi kutyusomnak mindig a legjobbat adom! :D

persze más kérdés, hogy valóban a legdrágábbra van e szüksége, a tenyésztő, akitől vette esetleg tud neki segíteni a kutya élelmezését illetően.

2011. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hillsel etette,de komondor egy hónapban megeszi kegy 15kg-os tápot neki nincs havi 20.000 Ftja a kajára,josera jobb áron van,én azért gondoltam arra....
2011. aug. 30. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
A josera tökéletes nagytestű kölyköknek mert nincs magas fehérje/zsír tartalma.
2011. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Jó a Josera, de ha én komondort nevelnék, biztos, hogy az első évben folyamatosan adnék valamilyen zöldkagyló készítményt, nehogy 6 éves korára tropára menjen a csípője. De legalább két két hónapos kúrát meg kéne csinálni a növekedési szakaszban.
2011. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
zöldkagylókivonat kell mellé, josera kids nagyon jó. a zöldkagílónak luposan gellenkraftot ajánlok, ez a legjobb. 600g 8000ft, de 10 hónapig elég.
2011. aug. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves a komondorom. A prémium tápokat felejtsd el, ha megtudod tenni, hogy nagy mennyiségben húst veszel, akkor azzal etesd és felejtsd el a tápot (ezek nem táposcsirkék, hanem pásztorkutyák). Ha nem tudod ezt megtenni, akkor valamilyen olcsóbb, supreme minőségű táppal etesd (pl. happydog - nem reklám).


De egyébként hús + rízs/kukoricadara vagy egyéb ilyesmi + zöldség (répa, káposzta).


Kiegészítők (porcerősítő, egyéb baromság nem kell).

2011. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tényleg az lenne a legjobb ha főzne neki és hússal etetné. Szerintem kb. ugyanannyira jön ki mint a prémium tápok.
2011. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szóval rendes kajával etesd, ne hamburgerrel tömd. Amit te is megennél, az pont jó lesz neki is, heti 1 napon meg kibírja kaja nélkül. Ez nem egy vakarcs, imádni fogja a pörköltet nokedlivel. Adj neki 1 (na jó legyen 2) tojást és akkor úgy fog csijjogni vijjogni a szőre mint Salamon töke.
2011. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!