Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megoldani egy...

Hogyan lehet megoldani egy nagytestű kutya ivartalanítását, ha nincs autóm, amivel elvihetem?

Figyelt kérdés
A kutya nagyon húz pórázon, és csak 2 hete van nálam, ezért nem szívesen tömegközlekednék vele, nem tudom, hogy viselkedne. Ismerőst sem tudok megkérni, hogy vigyen el. És mivel altatják is, utána semmiképp nem tudnék sétálni vele.

2022. júl. 20. 19:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10-es, köszönöm az érdeklődést így ismeretlenül is, csak nem tudom mi közöd hozzá XD


A kutya gazdája állatorvos volt, teljesen egészséges, minden oltást megkapott és minden felszerelést hoztam vele együtt. A gazdája gyerekei viszont úgy adták oda nekem, ha vállalom az ivartalanítást. A kutyával napi kapcsolatban voltam egész élete során, mivel szomszédok voltunk. A helyi állatorvos halála után, nincs lehetőségem közvetlenül helyben orvost keresni.


Kopogtass más ajtaján, ha észt akarsz osztani, nekem megoldás kell, nem kéretlen okoskodás.

2022. júl. 21. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!