Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen skótjuhász kennelt...

Milyen skótjuhász kennelt ajánlotok, ha? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha kiállításra is szeretném vinni, de emellett aktívan agilityznék is vele. Sportos, mégis jó küllemű kutyát szeretnék. Válaszokat köszi!
2010. szept. 21. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Énis így indultam neki.

De nekem végül border colliem lett.

Nem szeretnél inkább border colliet, mert

ők jobbak agilityből és majdnem ugyanolyanok mint a skót juhász .)

Tudok is ajánlani egyet, [link] a mi kutyusunk is innen van, én nagyon meg vagyok a kennellel elégedve, szerintem nagyon jó kennel :)

2010. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, egy border nekem még túl nagy kihívás :) És jelenleg, csak előkertes családi házban lakunk, egy border meg túl aktív kutya nekem, az aktív sportolás alatt azt értettem, hogy hetente 2x-3x elvinném őt az agility gyakorló pályára. :) De nagyon szeretem a border colliekat is, majd ha lesz nagyobb kertes házunk, nekem meg több időm, akkor talán.
2010. szept. 21. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Őt:


[link]


Most várható nála egy ígéretes alom ráadásul.

2010. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én pedig őt ajánlom:

[link]

A tesóm kutyája is innen származik, csodálatos és intelligens kutya, és nagyon szimpatikus volt a tenyésztő is!

2010. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 LadyLoss ***** válasza:

A Nyitrameni kennel nagyon nagy múltra tekint vissza, a Rinweld collie-k is az Ő segítségükkel indultak, ha jól tudom.

Vedd fel a kapcsolatot az egyik szimpatikus kennellel, és kérj tanácsot, segytséget.

Mindenki nagyon segítőkész!

Üdv

2010. szept. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy olvasgasd ezt a fórumot, több tenyésztő is használja. Aztán írj valamelyiknek, aki szimpatikus.

[link]

2010. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!