Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állat mániásoknak mi a...

Az állat mániásoknak mi a véleménye az ilyen kutya támadásokról?

Figyelt kérdés

[link]


Bár a link csak az appban megy, ez is csak egy újabb ilyen videó.


Ebben most épp egy cicát tépnek szét a kutyák. Van olyan amiben embereket, kutyákat stb. Azt hiszem ezek mind pitbull kutyák, mert azokra jellemző ez.



[link]


Belőle pl nem sok maradt.


Redditen kb minden héten van egy ilyen post...


2022. júl. 22. 19:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, de ez nem jelenti azt, hogy ez így jó.
2022. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
73%

Ezzel most lehet nem leszek szimpatikus, de nagyon sok ember, főleg nő néz úgy a minél nagyobb és hányatottabb sorsú kutyákra, mint megmentendő projektekre. Csak szeretgetni kell cukin, és akkor hálás lesz és minden viselkedési problémája elmúlik.

Nem kell nekik fegyelem, mert a mentális gondok (ami nyilván nem a kutya hibája, rossz tenyésztés, rossz nevelés, bántalmazás, st.) csak úgy elmúlnak mosollyal és a szíved melegével.

(Pont ugyan ez van akkor, mikor szintén általában a nők összeállnak idegbeteg, sittes, balhés palikkal, mert majd miatta megváltozik. Nem. Nem fog.)


Ha TÉNYLEG szeretnénk a legjobbat az adott kutyának, de kell látni, mikor nem mi tudjuk neki megadni, ami a boldogságához kell. Csak ugye azzal nem lehet haknizni a közösségi médiában, ha befogadunk egy olan kutyát, amire mindenki ránéz, és nyugtázza, hogy igen, egy 50 kilós nő egy közepes/kicsi és nem túl domináns kutyával.

Az nem látványos, akkor nem lehet bezsebelni a kommenteket. Nem lehet sírni a vélt vagy valós beszólásokon. Nem annyi a figyelem.


NEM akarom betiltani semelyik fajtát. De ahogy a suttyóknál divat a nagy kutya, mert attól biztos nagyobb lesz a bré, pont ugyan úgy divat "pitbullt menteni" olyan embereknek, akik még önmagukról sem tudnak gondosokodni, ideggyengék, bizonytalanok, labilisek.

Ismerek én is ilyet. 15 centis csaj, a csaját elképzelése szerint nagyon fiús és kemény. Azt nem veszi észre, hogy egész életében kímélve volt. Amikor konfliktust kezdeményezett, akkor azért nem vágták szájon, mert senki nem vette komolyan, nem azért, mert nem merték. Na, neki van mentett amstaffja most. Remek.

2022. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Ez már megint az állatgyűlőlő, mentálisan sérült kis buznyák gyerek, aki pár naponta ide ír valami hasonló posztot. Kár vele foglalkozni. Kicsit fogyatékos a szentem.
2022. júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12, így van, ez igaz.


13: Összesen 2 buta kutyát meg kb 6 buta cicát etetek minden nap!


A cicák nem tudják eldönteni, hogy a gazdájuk vagy a legnagyobb ellenségük vagyok.


(1ik cica mániás ezt úgy magyarázta, hogy te is félnél egy 100x akkora óriástól)

2022. júl. 22. 22:42
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

12 azér sok férfira is jellemző, h nagytestű általában Bull típusú kutyát vesznek fsz nővesztőnek és hülye hozzá.

Nekem Malinoisom van, Amstaffom és Pincsim. Mind a 3 megfelelően van nevelve.

Igazából Én vizsgához kötnék minden fajta kutyát.

N 30

2022. júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
Hát, én nem látom, hogy olyan nagy divat bull típusú kutyát menteni, akkor nem ragadnának be menhelyeken. Bull típusú kutyát szaporítótól venni divat, aztán elrontják.
2022. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%
15, ha végigolvastad volna a kommentemet, látod, hogy leírtam, hogy a suttyóknak keménységből kell, a mucikáknak meg mert majd ők megmentik őket. Könyörgöm, olvasd már vissza.
2022. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira butának tartod őket, miért foglalkozol velük? Egy állat pedig nem fél ok nélkül...
2022. júl. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Kólauborkával ***** válasza:
16%
18# Akkor te sem találkoztál még lelkisérült kutyával, de úgy tünik élölénnyel sem…
2022. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
18# egyébként kamu csak valamivel vissza akartam vágni.
2022. júl. 23. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!