Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közép-ázsiaihoz kauhoz hasonló...

Közép-ázsiaihoz kauhoz hasonló nagyon kemény kutya még milyen van? Méretben hasonló inkább rövid szőrű legyen és kb briard méretben kemény kutya?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha kertes házba tervezed akkor jobb lenne ha nem olyan rövid szőrű nem? Amúgy kuvasz ő tuti nem fog télen fázni. Vagy ha mindenképp rövid szőrű kutya kell akkor esetleg amerikai bulldog? Van egyik ismerősömnek egy kanja és nagyon jó házőrző. Termetes is szóval nem sűrűn járkálnak be hozzá :) Viszont már 8 éves és két kis gyerek mellett van. Igaz a házba nem lehet bent de kint jól szórakozik a kicsikkel. 4-5 évesek.
2010. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
boerboel
2010. szept. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amerikai bulldog jó választás lenne!:)

Amellett hogy gyönyörű elég kemény kiállása van!

[link]

2010. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg őket : [link]

[link]

2010. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ez a boreboel nagyon állat, van is kölyök eladó, esetleg tapasztalatok? gyerekkel milyen? és ha már itt tartunk tosa vélemény?
2010. szept. 22. 13:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak most olvastam a kérdést, de ha még aktuális akkor a Kangalt, a Kuvaszt, Akbasht, Cane Corso-t, és Bully Kutta-t ajánlanék :D

Ezek mind kemény kutyák.

2011. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi, már vettem egy boerboelt, és állítom a legjobb kutya ami létezik
2011. jan. 13. 14:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert.
2011. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utsó, te javasoltad a boerboelt? a százalékbol gondoltam, nagyon köszi, ez a legjobb kutya amit valaha láttam
2011. jan. 15. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,én javasoltam.Ahol én laktam(Erdélyország,románia)sajnos elég körülményes a tartása.Törvény szerint a legveszélyesebb fajok közé sorolják?,a pittbullal és a bandoggal együtt.Rendőrségen kell jelentkezni egy csomó igazolvánnyal,köztük az is,hogy a kutya (az emlitett fajták és keverékei)ivartalanitva van,igazolás,hogy nem voltál elitélve,magyarázkodás,hogy miért kell neked ez a fajta, stb.stb.,egy rakás, fajtához nem értő ember,idétlen és értelmetlen ötlete :( Nekem egy nj-szom van most,nagyon szeretem,de egy boerboelt szerettem volna igazából...De most itt a lehetőség, Németországban költöztünk,reméllem,hogy itt nem lesz gond..Amúgy egy nagyon gyerekszerető fajta,minden csak a nevelésen múlik.Mégegyszer sok sikert a kutyuhoz,biztos nem fogsz csalódni benne.
2011. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!