Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A border collie-hez és a...

A border collie-hez és a mudi-hoz hasonló kutya létezik?

Figyelt kérdés
igazábol most border collie a favorit, külsőleg és belsőleg is, de lehet, hogy év közben nem fogok tudni vele naponta foglalkozni. ezt úgy értem, hogy nem fogok tudni vele futni, sétálni.
2009. aug. 25. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy ha a kertünk nagy, nem is kell sétáltatni, csak elég vele játszani, és tanitgatni?
2009. aug. 25. 18:17
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Minden fajta kutyával kell sétálni. A kert csak egy nagyobb börtön. Mozogni ugyan tud benne, de szörnyen unalmas.

A kutyának az élményt az új szagok jelentik. Azt pedig csak a kerten kívül kaphatja meg.

Ha nem tudsz vele naponta foglalkozni, akkor semmiképp se border vagy mudi. Inkább egy nyugodtabb juhászkutyát válassz.

2009. aug. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Biztos van olyan aki hasonlít, de annak az igényi is hasonlóak. Vagy úgy érted hogy csak külsőleg? Hát biztos olyan is van, de ott lehet valami rokonság is. De minden kutyát kell (kéne) sétáltatni.
2009. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy mi a probléme évközben? Én a mudimmal átéltem mág általánost, gimit, felbételit, és most az érettségit is. Ráadásul nem egy kutyám van. És a mudisok között sok van aki egyetemre jár, mások is tudnak róla gondoskodni. Szerintem inkább ne legyen addig kutyád.
2009. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
A horvát pásztor az pl. egy az egyben mudi :D
2009. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na azért két külön fajta, csak nagyon hasonlítanak, de én egy csomó különbséget olvastam róluk. Legszembetűnőbb, hogy a mudi ezerféle színben van.
2009. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!