Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami ilyen, vagy hasonló...

Van valami ilyen, vagy hasonló kutya kiválasztásban segítő oldal?

Figyelt kérdés
Egy olyan oldalt keresnék, ahol mondjuk be lehet 'x'-elni, hogy milyen legyen a kutya (magasság, szőrzet, gyerekbarát, őrző-védő stb.) Majd a kiválasztott tulajdonságok alapján felhozza azokat a kutya fajtákat, amelyekre ezek jellemzőek. A leszűkített kínálathoz meg még esetleg azt is odaírnák, hogy az adott fajtához milyen "típusú" gazdira van szükség, hogy jól nevelt tár váljon belőle. Utána pedig már csak ezek közül kéne válogatni, hogy melyik az amelyik a legjobban illik hozzám.
2009. dec. 5. 12:57
 1/7 A kérdező kommentje:

"jól nevelt tár váljon belőle."

Bocsi, nem tár, hanem TÁRS

2009. dec. 5. 12:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
[link] ez olyasmi :)
2009. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt a 2őt ismerem:

[link]

[link]

2009. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát én ezeket kipróbáltam már és bejelöltem hogy őrizzen, meg nincs gyerek, és legyen nagy szőre stb. Erre olyanokat hozott ki, hogy csivava, basset hound... :DSzerintem ennyire még nem jól a gépek, Jobb ha olvasol könyveket, eljársz kiállításokra, beszélgetsz emberekkel. Körülnézel, hogy neked mi tetszik.
2009. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

1. válaszoló: kicsit furcsa kínálatot hoz fel mikor én bejelölöm, hogy nagy méretű kutya, és ott van pl. a bassethound is.

2. válaszoló: sajnos angol, én meg azt nem értem. Próbáltam egy fordító oldal segítségével értelmezni, de volt, hogy nem értettem a kérdést, a végén az elsőnek valami hibát jelzett a lista betöltésénél, a másiknál pedig nem volt találat.

Azért köszi!

2009. dec. 5. 18:28
 6/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: van már elképzelésem (roti), csak gondoltam hátha felhoz egy olyan fajta kutyát is, amit eddig nem találtam meg, nem ismertem és esetleg pont az lenne a tökéletes. Mondjuk a Rhodesiai ridgeback (afrikai oroszlánkutya) sem rossz, csak nagyon nagy.
2009. dec. 5. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam őket. A magyar hülyeségeket adott ki, a az 1. angol nem működik a 2. angol pedig azt írta ki, hogy nincs nekem való fajta, pedig nem állítottam fel szigorú követelményeket.
2009. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!