Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyusod van?

Milyen kutyusod van?

Figyelt kérdés

Magyarán:


Milyen fajtájú?


Mennyi idős?


Mentett, tenyésztőtol vagy szaporítótol van?


Mi a neve?


Illetve miert tartod?



Nekünk egy rövidszoru, német vizslank van, 3 éves lesz, tenyésztőtol vettük, Luna a neve, és vadászat céljából vettük, de persze nagyon imádjuk.



2022. júl. 24. 23:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy 5 éves tacskó Trixi
2022. júl. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Shitzu-chivava keverék.

9 éves.

Kisállatboltban vettük, utóbb kiderült, szaporítóktól szerzik be őket.

Kitti.

A gyerekem akart egy kutyát anno

2022. júl. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Labrador, 3 éves, Báró a neve, tenyésztőtől. Családi kutya, igaz társ
2022. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

1. Pami (Pamacs) 12 éves fekete, tacskó lábú, bichon (?) keverék, legalábbis egy kis szőrgombóc lenne, ha nem volna nyírva a szőre. Az utcáról lett befogadva, pár hónappal később meglett a gazdája, de lemondott róla mert pulinak vette a piacon a birkákhoz, de nyilván erre alkalmatlan.


2. Tira (Tiramisu) 3 éves keverék, agár szerű testalkattal és viselkedéssel (lurcher), de külsőleg juhászkutya jellegekkel vegyítve, félhosszú szőrrel. Ő is az utcáról van, senki nem kereste azóta sem. Úgy volt, hogy átveszi egy alapítvány, de végül nálam maradt.


3. Mici, 2 éves keverék, az anyja japán spitz, az apja egy arra járó nagy fekete kóbor kutya. Párom szüleihez átpasszolta a szomszédjuk a testvérével együtt, de tovább akartak rajta adni, mert szuka, illetve félő volt, hogy a testvére, vagy a másik kan kutyájuk idővel felcsinálja. Így inkább magamhoz vettem.

2022. júl. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Vacak, a 15 éves közepestestű kan keverékem. Eredeti neve Ezékiel volt, de se kimondani, se leírni nem tudtam gyerekként, ezert kezdtem Vacaknak hívni. Szaporítótól van, amikor 5 éves voltam szüleimmel bementünk egy állatkereskedésbe és elhoztuk mert aranyos volt.


A ténylegesen saját kutyámat kicsit nagyobb odafigyeléssel választottam :D. Titusz, fekete németjuhász keverék, fajtamentéstől. Ő egész fiatal 2-4 év körüli. Sportolásra "vettem".

20F

2022. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%

Mudi 13 éves,fekete kan, juhásztól van.


Azért tartom,mert nem tudom elképzelni az életem kutya nélkül.

Előtte angol cocker spánielem volt, ő is fekete kan volt, ő 15 évig élt.


Remélem, a mudi megéri a 16 évet. Teljesen egészséges volt világ életében. :))


Aki ismer engem, az tudja,hogy kutya nélkül nem vagyok meg.

2022. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Örökbefogadott border collie jellegű, de a fajtatiszta borderekhez képest feleakkora keverék, aki az utcán élt korábban, vemhesen került az ideiglenes befogadójához, ahol lefialt. Ha jól tippelték, akkor 1,5 éves lehetett, most 5 éves.

Amikor elkezdtem aktívabban sportolni, akkor egy idő után felmerült bennem az igény, hogy jó lenne sporttársnak egy kutya, láttam kutyás futókat, kutyával túrázókat, olyat kerestem, aki tartható lakásban is, és aktivitásban hasonló szinten vagyunk, plusz elvisel maga mellett díszmadarakat, mert már akkor is voltak papagájaim, nem ragaszkodtam kölyökhöz, sőt, inkább felnőtt kutyát akartam. Ő pont ilyen. Emellett szívesen foglalkozom a tanításával. Amikor elmentem találkozni vele az egyesülethez, egyből jött volna velem haza, csak nekem nincs autóm, tömegközlekedéshez meg még nem volt hozzászokva, később az egyesület hozta el hozzám autóval. Amúgy nem egy nagy bandázós, és idegenekkel legtöbbször tartózkodó, nehezen nyit, bennem egyből megbízott, és nagyon sokat javult azóta, hogy hozzám került.

2022. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Van állatboltban kutya?! Már ketten is írtátok és még soha nem láttam. Elhiszem csak fura.
2022. júl. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

18!


Külföldön élek, nálunk volt. Azóta mondjuk megszunt maga az uzlethalozat is, épp azért, mert rengeteg feljelentés érkezett a szaporitott, így egeszsegileg igen gyenge kisallatokrol. Ma allatkereskedesben rágcsálók, hüllők, illetve halak kaphatoak itt nálunk.

2022. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs, max. vásárokon, de pl. az Egyesült Államokban létezik ilyen, lehet, hogy nem Magyarországon él, aki ezt írta.
2022. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!