Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Direkt csinálja vagy trollkodik?

Direkt csinálja vagy trollkodik?

Figyelt kérdés

Van egy kutya a munkahelyen.Nagyon aranyos meg minden...kb. 1 éves németjuhász.

Mikor kajálok akkor mindig megveszve jön kunyerálni. Persze nem bírom megállni hogy ott könyörög és ne adjak neki.

A múltkor egy sárgarépát ettem nyersen.Jött a kutya követelte a részét.Törtem neki belőle egy darabot, odaadtam neki...szaglászta , megnyalta de nem ette meg, nem kellett neki.Én ettem tovább a maradék répát, ezt látta is,és ugyanúgy kb. nyüszítve kérte hogy adjak neki adjak neki.Megmutattam neki hogy hát ott van, adtam de nem kellett:) De hajthatatlanul csinálta tovább a cirkuszt.Megint adtam neki egy darabot,megint megnézte közelről,de megint csak megpiszkálta és otthagyta :) Aztán elfogyott a répa :)

De most direkt szivatott, vagy csak ennyire hülye hogy nem látta hogy vagy nem fogta fel hogy ugyanazt eszem ami neki 1 perce se kellett ?! :)



2022. júl. 31. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Kunyeral. Mindegy, hogy milyen kaja van nalad, mindegy, hogy az elobb nem izlett neki, az a lenyeg, hogy adj neki megint.


Ne etesd es akkor leszokik rola.

2022. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy az első mondja. Amúgy ha én lennék a kutya gazdája, nagyon rossz néven venném, ha más a tudtom nélkül etetné az állatomat.
2022. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

"De most direkt szivatott, vagy csak ennyire hülye hogy nem látta hogy vagy nem fogta fel hogy ugyanazt eszem ami neki 1 perce se kellett ?! :)"

Nem szívatott és nem hülye.

Neki az adott falat a lényeg. Kutyaként csak abban bízott, a következő finomabb lesz számára. Nem analizálta, hogy mi van a kezedben, mert arra nem képes kutyaként.


Az enyém sem eszi meg a nyers zöldségeket. De volt olyan nj-m, amelyiknek egész répát rágicsált.

2022. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

Ez csak dominancia. Tiszteletlenseg.

Amig eszel ne kozelitsen meg 5 meterre. Kulonben nincs meg a tisztelet.

2022. aug. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
4# Mi a frászt tiszteljen egy kutya egy kvázi csak ismerősön, aki rendszeresen eteti? :D Nem a gazdájáról van szó, és semmi köze a dominanciához a kunyerálásnak.
2022. aug. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
A négyes amúgy látott már kutyát élőben?
2022. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező: Miért adtál neki másodjára is?! Alap, hogy ha amit először adtál neki, nem eszi meg, akkor nem adsz neki többet! Amúgy, tekintve, hogy 1 éves, még fiatal, s mint ilyen, nyilván játékos kutyus, szóval lehet, hogy ezt ő játéknak veszi és nem is kaját akar igazából.

#2 Én meg azt venném kicsit rossz néven, ha csak úgy odajönne hozzám egy kutya kunyerálni és a gazdája nem szólna rá. És ezt úgy mondom, hogy nekem is van kutyám...

#3 Az enyém is szeret répát rágcsálni :D

#4 Mi van?!

2022. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7# Teljesen igazad van, de abban az esetben nem áll az, amit én írtam, hogy valaki a "tudtom nélkül" eteti a kutyámat. (2-es vagyok.) Valahogy a kérdező erre nem tért ki, hogy ott lenne a kutya gazdája is. Nyilván alap lenne, hogy nem engedem idegentől kunyerálni.
2022. aug. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!