Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legaranyosabb kutyafa...

Melyik a legaranyosabb kutyafajta manapság?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a lagotto-ra szavazok. Nagyon cukik.

[link]

2022. aug. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég szubjektív. Nekem a labrador, a németjuhász és a keverékek.
2022. aug. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi.

Nekem a kutya a német juhász, malinois, afrikai oroszlán, amstaff és a yorki.

2022. aug. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3* hozzá teszem maga módján mindegyik aranyos még a keverék is.
2022. aug. 5. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha cukisagrol van szo, akkor szerintem spanielek es szetterek. Sosem volt ilyen kutyam, mert amugy nem passzol hozzam, de hogy lehet ellenallni a nagy gombszemeinek, hosszu selymes bundajanak? Es annyira kecsesek, elegansak tudnak lenni, foleg a szetterek. Mindig levesznek a labamrol.
2022. aug. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kajla fülű keverékek.

Pl ő: [link]

2022. aug. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Silken windsprite.
2022. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

#5 Nekem ír szettereim vannak, nagyon szeretem a személyiségüket, tényleg nagyon elegáns a mozgásuk, gyönyörű a szőrük, szóval szépek, kecsesek és kedvesek is, de valamiért cukiságban nálam meg pont nem ők vannak az első helyen :D

A legaranyosabb nekem is az említett lagotto, a kis bongyori szőrével, meg hogy pont akkora, hogy ölben még pont elfér :D ez adja azt, hogy azonnal egy ölelgetni való macira asszociálok tőle :D

A másik gyengém a szálkás szőrű közepes keverékek, akiknek nem annyira durva a szőrük, de van egy kis szakállkájuk meg bozontos fülecskéje :D Aztán ez lehet csak azért, mert a környéken van két nagyon édes, jófej ilyen típusú keverék és a cuki személyiségük miatt a külsejükhöz is egyből ezt az aranyos jellemet társítom.


A másik, ami nálam még az édes maci kategória, az az airedale terrier, amikor hosszabbra van hagyva a szőrük, szerintem elképesztően aranyosak, de hozzám meg az az igazi terrier temperamentum nem passzolna :D


Érdekes egyébként, mert ezek a bongyori bundák nekem tényleg egyből hozzák a cukiságfaktort, de mondjuk már az uszkár küllemben annyira nem tetszik.

2022. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kölyökkutyák mind cukik fajtától függetlenül. Felnőttként meg ízlés kérdése, kinek mi tetszik.
2022. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a beagle:

[link]

2022. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!