Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám leszedi a vendégek...

A kutyám leszedi a vendégek bőrét?

Figyelt kérdés
Fél éves, jagd terrier es bishon keverék. Amikor vendég jön, nekiugrik jatszani akar gondolom. A bőrt lehuzza a vendègek lábáról... hiába szólok rá. Sajnos ilyenkor ki kell vinni. Hogy lehet erről leszoktatni? Sz nem opcio, hogy ne foglalkozzunk vele, mert pl védőnő is jàr hozzànk, nagyon ciki hogy szarrà karmolja a lábát. Kutyasulira nem telik. Köszönöm

2022. aug. 5. 14:39
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem kötelező, de nálunk kötött ki és egyszerűen megszerettük de nagyon. Remelem jobb napod lett, hogy beszóltàl.


A kutya szerintem eléggé levan fàrasztva, télen nyáron járjuk az erdőt, napi 2-3 óra, olyankor a kutya póráz nélkül szaladgàl.

2022. aug. 6. 11:52
 22/37 anonim ***** válasza:
34%
Az mozgásnak elég, de szellemi fárasztás is van?
2022. aug. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
21%

Továbbá, nem “levan fàrasztva”, hanem “le van fàrasztva”. Az igen a lefárasztva, igekötö a van. Na mindegy…


Nem beszoltam btw, ezek tènyek. Ha magadtol nem tudod megnevelni, es nincs pénzed sulira, akkor ne tarts kutyat. Pont. :)

2022. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, Az nem igekötö, hanem igekötŐ. Na bumm.


Köszönöm a válaszokat!

2022. aug. 6. 19:34
 25/37 anonim ***** válasza:
39%

A verés semmire sem jó, max arra, hogy lesz egy depressziós félős kutyád, vagy egy agresszív.

Aki verssel akar nevelni, az egy idióta barom. Annak nem való semmilyen állat.

Amikor vendég jön, kösd meg amíg lenyugszik. Jelölj ki egy helyet, ami az ővé és tanítsd meg neki, amikor azt mondod "....(nevét határozottan!)..helyedre!" Tehát parancs szavak legyenek! Menjen oda. Amikor megteszi, jutalmazd meg.

Nem fog egyik napról a másikra menni, nagyon nagyon sok türelem és KITARTÁS kell hozzá, de igenis meg lehet tanítani!

Nem vagyok tréner, de testvérének is ilyen volt a kutyája. Sokáig tartott de le tudták szoktatni.

A javaslatot trenertol kapta.


Kitartás kell hozzá. Sok foglalkozás, de működik!


Sokkal több mindent el lehet érni ezzel a módszerrel, mint a rendszeres veréssel ami a gyenge bizonytalan rosszindulatú hülye ostoba emberek ismérve. Ráadásul büntetendő barmilyen gerinces állatnak szándékosan vagy az emberi ostobaság és tudatlanság miatt fajdalmat okozni.

Csak az ilyen emberek szeretik "legalizalni " a kínzást. Szánalmasak.

2022. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
11%

Huhhha, debeszóta, te! 😂😂😂

Az egyik az angol billentyüzet (igen, rövid ü, mert nem magyarra van állítva a klaviatúra) miatti hiba, a másik pedig tudás-beli.


Ez szèpen lekèpezödik a kutyàdnál is… az enyèm nem ugràl senkire… medzsik! 😂😂😂

2022. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
14%

25-ös voltam..

Latom a 75%-os lepontozómnak nagyon nem tetszik a rendszer. Mi nem tetszik? A hangnem? vagy magadra ismertél?

Ha az utóbbi, remelem nincs állatod.

2022. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
46%

Jaj a habzó szájú állatvédők megint megérkeztek...A nevelő célzattal való figyelmeztető odaütés nem egyenlő az agyonveréssel. Ti tényleg ekkora hülyék vagytok? Majd ha vicsorog a gyerekre, azt is nézze tétlenül? Tiszta röhej már, ha már rászólsz a kutyára, a sok habzó szájú állatvédő megy feljelenteni...


Kérdező, neveld meg azt a kutyát, de sürgősen. Mi az, hogy felugrál? Meg véresre nyúzza a lábát? Örülj neki, hogy eddig senki nem rúgta fejbe ezért, én biztos nem hagynám, hogy bárki kutyája ezt tegye és pluszba soha az életbe nem mennék oda többet. Az meg biztos külön öröm lehet, hogy póráz nélkül viszed a neveletlen kutyát, amire mindent ráhagysz és még tiltani se tudod. Aztán ha majd egy nagy kutya jól megtépi, mert ott pattog neki, akkor meg te leszel felháborodva, fogadjunk?

2022. aug. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Az erdőben? Ott nincs kutya, sem ember. Ehh...ennyi hülyèt egy rakáson de komolyan... Vergődni, kritizàlni, gyanúsítgatni...az hibàtlanul megy.
2022. aug. 7. 16:09
 30/37 anonim ***** válasza:
61%
Meg tudod, mi megy még hibátlanul? A kutyanevelés pl. Neked? 😂😂😂
2022. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!