Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám leszedi a vendégek...

A kutyám leszedi a vendégek bőrét?

Figyelt kérdés
Fél éves, jagd terrier es bishon keverék. Amikor vendég jön, nekiugrik jatszani akar gondolom. A bőrt lehuzza a vendègek lábáról... hiába szólok rá. Sajnos ilyenkor ki kell vinni. Hogy lehet erről leszoktatni? Sz nem opcio, hogy ne foglalkozzunk vele, mert pl védőnő is jàr hozzànk, nagyon ciki hogy szarrà karmolja a lábát. Kutyasulira nem telik. Köszönöm

2022. aug. 5. 14:39
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Màs egyèb nem hiszem hogy jól menne neked, ha ide jàrsz kièlni magad. Otthon tuti nagyon el vagy nyomva. Te szegény, egész nap a kutyàddal lehetsz, mert senki nem szól hozzád :D
2022. aug. 7. 17:22
 32/37 anonim ***** válasza:
35%
Nem igazàn. :) az emberekkel es a kutyakkal is jol elvagyok. Es te? :D
2022. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is:) Van egy szép családom, egy gyönyörű rosszcsont kutyàm, akit meg fogok nevelni :) Nekem ennyi elég, mi kell ennél több? :)
2022. aug. 7. 18:17
 34/37 NTBS ***** válasza:
100%
Zárd be, kösd meg vagy póráz, amíg vendég jön.
2022. aug. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
72%

Poraz lenne a legegyszerubb, folosleges varialni.


Ha meg kezdeni is akarsz vele valamit, ha nyugodt a porazon a vendegek kozeleben, lejutalmazod.

2022. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is ilyen volt az amstaffom, kb 2 éves kora óta nem csinálja. Fél évesen volt a legbolondabb, aztán fokozatosan, hónapról hónapra egyre nyugodtabb lett, pedig neveltem, rászóltam mindig, de neki tényleg meg kellett érnie agyilag mindezek mellett.


Ehhez persze kell az is, hogy leszidd mikor ugrál és jutalmazd amikor leül és csak figyel.

2022. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
100%
Hát a gyerek sokkal több pénzt fog vinni, mint a kutya,a suli semmi lenne ehhez képest. Viszont ha vele is ezt fogja csinálni hogy lehúzkodja a bőrt róla nem biztos hogy az annyira jó lesz mondjuk egy 2 évesnek.
2022. aug. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!