Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador retrieveremnek...

Labrador retrieveremnek melyik táp lenne a legjobb? Happy Dog Supreme Neuseeland Pro Plan Adult Large Breed Athletic Bárány vagy ADULT Maintenance Large Breed Ocean Fish & Rice Főleg a szőr javulására.

Figyelt kérdés

Happy Dog Supreme Neuseeland

Összetétel: bárányhúsliszt (21 %), rizsliszt (21 %), kukorica, kukoricaliszt, töpörtyu, napraforgóolaj, melaszszelet, májhidrolizát, almatörköly (szárított) (1,5 %), tojáspor, konyhasó, éleszto (szárított), káliumklorid, tengeri alga (szárított), lenmag (0,2 %), árpa (erjesztett) (0,2 %), kagylóhús (szárított) (0,05 %), articsóka, pitypang, gyömbér, nyírfalevél, csalán, zsálya, koriander, rozmaring, kakukkfu, édesgyökér, kamilla, gyöngyvesszo, medvehagyma (növényi tartalom összesen 0,16 %)



Pro Plan Adult Large Breed Athletic Bárány

bárányhús (19%), rizs (17%), kukorica, szárnyas-liszt, kukoricaglutén, állati eredetű zsiradék (tokoferolok keverékével tartósítva), májkivonat, szárított lazacfehérje, cukorrépa-apríték, tojáspor, kalcium-foszfát, halolaj, élesztő, kálium-klorid, nátrium-klorid, ásványi anyagok, L-lizin, DL-methionin.



ADULT Maintenance Large Breed Ocean Fish & Rice


Összetevők:

tengeri hal (min. 28%), rizs (min. 15%), kukorica, stabilizált zsírok és olajok, teljes kiörlésű búza, cikória (frukto-oligoszacharidok), halolaj (Omega-3), élesztő, kondroitin és glukozamin, taurin, kolin klorid, ásványianyagok, természetes vitaminok védett formában, és nyomelemek biológiailag hasznosítható formában.


2010. szept. 23. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem a három közül az utolsó a legszimpatikusabb. Bár ha engem kérdezel, Acana párti vagyok...
2010. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocs az utolso táp neve DaDo
2010. szept. 23. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!