Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hetes kiskutya folyamatosa...

Egy hetes kiskutya folyamatosan nyüszit, nem bir “állni”(oldalára borul) és a nyelve kifehéredett, mit jelent?

Figyelt kérdés
Az anyjuk sajnos ideggyenge, szoptatás közben gyakran megkapja őket, kedve szerint elvisz egy kutyat masik helyre, stb. Az egyik kutyat mar elasta, masik testvere fejebol pedig kiharapott egy kis darabot. 6 kutya van neki.
2022. aug. 10. 18:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Szaporítasz. Nyilván olcsón akarsz pénzt keresni.

És pláne egy szar idegrendszerű kutyát szaporítasz. Elvetted a kölyköket, majd lusta voltál őket ellátni, ezért vissza dobtad őket.


Ês még az állatorvoson is spórolsz....

2022. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
tehat aki hagyja a kutyajat szulni, az egybol egy gusztustalan fereg? mibol gondolod, hogy anyagi celbol lett hagyva neki?(nem, nem az miatt ellett meg). 6 eve utcarol fogadott kutya(teljes mertekig utca mix), az ideggyengeseg is csak sejtett dolog. nem engedi magat felemelni, egybol megkap, ha a hazba beszokik nem tudod kirakni anelkul hogy megtamadjon, stb stb. ja, nem volt lusta senki, csak folyamatosan osszebujva fekudtek es ossze fostak/hugyoztak egymast
2022. aug. 10. 23:43
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Hívj állatorvost a kutyáidhoz!
2022. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
6 év alatt már lehetett volna ivartalanítani rég...
2022. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
97%
Takarítani kéne alattuk. És ez szaporítás, hiába mondod, hogy nem. Hívj hozzájuk orvost, az a legegyszerűbb, és nem kell mocskolni azokat akik segíteni akartak, a hozzád hasonló emberek miatt vannak dugig a menhelyek.
2022. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
Az általad leirt problémákat neveléssel meg lehetett volna oldani. A kutya tudod nem csak kerti dísz.
2022. aug. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
96%
Idiota, leleketlen, iskolazatlan tusko vagy kerdezo, ezen nincs mit szepiteni.
2022. aug. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
utolso, akar az vagyok, akar nem, nem par ismeretlen fogja megmondani itt(annak ellenere hogy magamat egy jolelku gyereknek tartom). de akkor tisztazzuk vegre hogy mit is jelent a szaporitas, csaladon belul lett volna gazdaja mind a 6nak(tehat ujra mondom, egyaltalan nem anyagi celbol fialt le ez a joszag), szerintem egyaltalan nem a magam fajta miatt van tele a menhely, es ez nem segitseg, hanem ertelmetlen eszosztas. oke allatorvoshoz kell vinni, nekem is leesett volna, de nem erre voltam kivancsi
2022. aug. 11. 00:34
 19/26 anonim ***** válasza:
97%

Az itteni írások alapján jó lelkűnek egyáltalán nem tűnsz .


Akkor én is tisztáznék valamit. Egyedül akkor nem szaporításról beszélünk, ha törzskönyvezett kutyáktól hozol utódokat és kapnak papírt szintén, rendes orvosi ellátással amikor szükséges. Minden más esetben szaporítás, mivel az anya is eleve keverék, az apját nem is tudjuk, hogy egyáltalán ismert e, lehet az anyakutya idegrendszere miatt eleve tilos lenne tovább örökíteni, stb ...

2022. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
92%

De igen, ez szaporízás. Akkor is ha lett volna a családban helye a kutyáknak.

És nem tudjuk, ki lehet a baja, azért javasoljuk az állatorvost.

2022. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!