Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan itassak vízzel 8 hetes...

Hogyan itassak vízzel 8 hetes kiskutyust ha nem akar inni?

Figyelt kérdés
Nagyon sürgős.Jártunk vele állatkórházban más dolgok miatt is és kapott infúziót mert mondták ki van száradva(nálam még 1 napja sincs)tegnap este hoztuk
2022. aug. 11. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Honnan, az a kérdés?
2022. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fecskendő. Spricceld hátra a torkához.
2022. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Hat ha ennyire sulyos a helyzet, miert nem tartjak bent a korhazban?

Parvos?

2022. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem.volt tesztje de nem az

Egyébként sikerült kicsit itatni egy igen cseles móddal.Enni szerencsére eszik,és kézböl adtam neki.és nyalta tovabb a kezem azt meg beletettem a vízbe.igy ivott azért

2022. aug. 11. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan van? Hogy eleve betegen kerult hozzad?
2022. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt helyben lett véve.igen ő betegen került hozzám.csoda hogy még él,remélem megerősödik és túléli bármi is a baja:(

Szerintem az alomban ő volt a legkissebb es se féreghajtva se semmi nem volt.a vizet se ismeri csak most így tőlem kezd ismerkedni vele

2022. aug. 11. 16:45
 7/10 A kérdező kommentje:

1.te engem ne oktass

2.nem szaporítótól lett véve

Fogalmam sincs miért történt ez

És 3.nem pénzeltem senkit

Rendesen utánna lett nézve honnan van véve,stressz helyzet válthatott ki több dolgot

2022. aug. 11. 18:02
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Stressztol egy kiskutya se lesz sulyos beteg, max egy picit sirdogal meg szomorubb par napig, mert kiaszakadt a megszokott kis kornyezetebol, de ennyi!

Ne alltasd magad ilyen hulyesegekkel.


Vettel egy szapis kutyat, most iszod ennek a levet. Igy jar az, aki sporolni akar, de valoszinuleg mar majdnem ott is hagytad az allatorvosnal azt az osszeget, amit a szapis kutyan sporoltal volna.

Megerte gondolom.


Itt csak azt a szerencsetlen kutyat sajnalom, aki az emberek miatt szenved. Meg se kellett volna szuletnie, de az elado a szaporitasbol akart meggazdagodni, undorito.

Az ilyennek nincs lelke.

2022. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

1: de ha olyan vegtelen hulye vagy h szapot penzelsz, akkor a minimum hogy kioktatlak

2: akkor mondd a kennel nevet vagy a menhelyet!!!

3: megmondom en hogy torent. Szaporitotol vettel occojer keverék gugyàt, mert ez hulye🌳sz vagy!

2022. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7. "Rendesen utánna lett nézve honnan van véve,stressz helyzet válthatott ki több dolgot"


6. " ő betegen került hozzám.csoda hogy még él"... "Szerintem az alomban ő volt a legkissebb es se féreghajtva se semmi nem volt.a vizet se ismeri "


Két egymás utáni kommentben ellentmondasz saját magadnak, elég durván. Méghogy nem szaporítótól van meg rendesen utána lett nézve. Ha egy egészséges kiskutyát egy napja hoztál el, az nem fog ennyi idő alatt kiszáradni a stressztől, pláne nem annyira, hogy infúzió kelljen.


Vizet a fecskendőn kívül adhatsz neki úgy is, hogy a kajájára öntesz keveset. Az megízesíti, és megeszi vele.

2022. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!