Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8hetes kiskutyus kérdés?...

8hetes kiskutyus kérdés? Kérlek adjatok vmi ötletet, Köszönöm

Figyelt kérdés
8hetes és 3napos a kiskutyam! 2orankent viszem le napi 4x kap enni minden eves utan 30percel viszem le! Pl tegnap este 22:45korlementem vele 1orara nem pisilt nem kakilt pedig leultem vartam rá nem ssurgedtem megis ahogy feljottunk egyből pisilt és kakilt a lakasban! :/ Csütörtök este óta van nálunk!
2014. máj. 10. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz tőle? Egy csecsemőtől sem várod el, hogy pár hónaposan szobatiszta legyen. Türelem-türelem, és majd 1-2 hónap múlva szobatiszta lesz.....
2014. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs baj a türelemmel ne értsd félre! :-) Csak hogyan vezessem rá ha lent vagyunk akkor pisi kaki és ne tartogassa ameg haza érünk! :-D Most pont benne vagyok lanyom is épp most hagyja el a pelust!:-)
2014. máj. 10. 07:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég neki 3x enni adni. Ha lent végzi a dolgát, kapjon hatalmas dicséretet, és meg fogja tanulni, hogy odalent végezze a dolgát. Még nagyon fiatal, idő kell, hogy megszokja.
2014. máj. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
4x kap 6gramm tápot! Happy Dog tápot kap azon áll, hogy a napi mennyiség az ő sulyahoz 20g naponta a kutyus 523gramm! Akkor adjak neki csak 3x? Tenyeszto mondta a 4etkezest
2014. máj. 10. 08:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a tenyésztő azt mondta, hogy 4x etesd akkor azt tartsd be végül is ő vállal garanciát a kutyára, hozzá fordulsz majd ha esetleg baj lesz. Egy fél kilós kutyának amúgy is kell a napi 4x étkezés mert leeshet a vércukra. A másik dolog meg ha ilyen pici méretű kutyád van ne várj csodákat. Mivel kicsi ezért gyorsabb az emésztése egy ilyen kiskutya teljesen szobatiszta kb 7-8 hónapos korára lesz amikor már egyáltalán nem lesznek balesetek. Ha bentre csinál bünteted (nem foglalkoztok vele, vagy kizárod a szobából) ha pedig kint végzi a dolgát jutalmazod
2014. máj. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha a tenyésztő négyet mondott, akkor tartsd be. Nem tudtam, h ő mondta. Általában 3x etetik a kölyköket, aztán 2x, végül már csak napi 1x kapnak enni.
2014. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindig evés előtt vidd le sétálni, és utána kapjon enni.

Babakutyáknál az első 2-3 hónap ilyen, nem foglak áltatni, hogy pár nap múlva jobb lesz :)

Türelem, és ha már megvan az összes oltása, akkor menj vele kutyák közé, tőlük tudja legjobban eltanulni a pisilést, kakilást.

2014. máj. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért evés előtt? Hisz evés után kell wc-re mennie vagy tévedek?
2014. máj. 10. 20:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem tévedsz. Evés-ivás-játék után futás vele oda, ahol elvégezheti a dolgát.
2014. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert ha teli hassal mozog, bélcsavarodást kaphat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__640102-igaz-a..

2014. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!